Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

V sobotu 28. ledna vstupujeme do roku ohnivého Kohouta.

Oproti divokému působení ohnivé Opice nás čeká klidnější a příznivěji naladěný rok. Bude to velmi intenzivní období. Snadno se posuneme vpřed a dosáhneme vytoužených cílů. Bude příznivě nakloněn téměř všem znamením zodiaku.

Rok Kohouta bude rokem vizuálních dojmů. Vše bude jasné a zářivé. Všichni se budou snažit vypadat co nejlépe a udělat skvělý dojem. Tento rok bude zaměřený nejen na osobní vzhled, ale i na péči o naše domovy a životní prostředí všeobecně. Ochotně budeme prezentovat svůj skvělý vzhled, rodinu, domov i osobní úspěchy.

Nezapomeňte, že Kohout je velmi pečlivý a pracovitý.

Lenost a nepořádnost se nepromíjí.

Jednotlivé oblasti našich domovů bude jako každoročně výrazně ovlivňovat působení Létajících hvězd. Příznivě naladěné šťastné hvězdy a škodlivé hvězdy si opět vyměnili své pozice. Potěšující je, že po dvou letech, kdy bylo Energetické centrum našich domovů ohrožováno působením nebezpečných hvězd, si bude tato důležitá oblast užívat příznivého působení hvězdy Bílá.

Nicméně ničivému vlivu nebezpečných hvězd se nevyhneme ani v roce Kohouta. Zdá se, jako by své škodlivé působení zaměřily především na naše vztahy. Hned tři z nich útočí na tyto oblasti:

  • hvězda Tai Sui ohrožuje oblast Přátel a ochranných bytostí
  • hádavá hvězda San Sha se usadí v sektoru Rodiny
  • a nebezpečná Loupeživá hvězda napadá oblast Partnerství

Přesto není důvod k obavám. Přečtěte si podrobné informace k jednotlivým hvězdám. Ochraňte se před působením těch negativních a využijte blahodárné působení Šťastných hvězd. Oproti turbulentnímu roku Opice nás čeká příjemný a příznivě naladěný rok.

Přeji vám, aby se z Kohouta stala slepička, která vám bude snášet zlatá vajíčka. Zlatá vajíčka lásky, zdraví, hojnosti, prosperity a úspěchu.

Související příspěvky