Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

Všichni víme, že ne vše co nás obklopuje a co jíme je ideální pro naše zdraví.

Víte, že tímto tématem se dlouhodobě zabývám, a proto vás určitě nepřekvapí, že zde sdílím krátký výňatek z textu Dr. Rashida Buttara 7 HLAVNÍCH TOXIČNOSTÍ:

Dr. Rashid Buttar hovoří o tom, že hlavní dva aspekty – nejen u rakoviny, ale u všech nemocí, jsou nedostatek (vitamínů, pohybu …) a toxičnost (jedovatost).

Rozlišuje 7 hlavních toxičností:

  • 1) těžké kovy
  • 2) chemikálie a pesticidy v jídle, které narušují imunitní systém, jenž pak dovoluje vstup třetí toxičnosti, tzn.
  • 3) bakteriím, virům, kvasinkám atd.
  • 4) radiace a elektrosmog
  • 5) toxičnost emocí (negativní myšlení, agresivita …)
  • 6) jídlo – ne co je obsaženo v jídle, ale co mu bylo provedeno = genetické modifikace, ozařovaní, homogenizace, pasterizace
  • 7) toxičnost je duchovní

Sleduji, jak se škodlivý vliv radiace a elektrosmogu přesouvá na této tabulce stále více na špičku žebříčku. A není divu.

Možná nám dnes přijde jako samozřejmost mít doma televizi, několik počítačů a mobilů. Ale vzpomeňte si, je to jen pár let, kdy jsme si existenci těchto přístrojů nedokázali ani představit. A to, že by je zcela samozřejmě vlastnil každý z nás, byla naprostá fikce. Rozšiřování těchto přístrojů je samozřejmě skvělé, ale jako vše sebou nese i vedlejší účinky. A jejich vliv bude stále narůstat – únava, nespavost, bolesti hlavy … Dnes jsme při práci v kanceláři těmito přístroji zcela obklopeni. A naše děti ve škole? To není o nic lepší. Každé dítě má mobil a řada z nich používá při výuce tablet nebo notebook. Samozřejmě jsou to skvělé pomůcky, ale jejich vliv na naše zdraví je velký – nesoustředěnost, roztěkanost, poruchy pozornosti, únava …

Pokud se chcete o vlivu radiace a elektrosmogu dozvědět víc, stáhněte si zdarma náš e-book.

S láskou

Související příspěvky