Jako konzultantka Feng Shui se více jak dvacet let zabývám energií prostoru a pomáhám klientům ke zlepšení života ve všech oblastech. A zdraví našich domovů i pracovišť ke kvalitnímu životu neodmyslitelně patří.

S tím, jak bouřlivě nastupují nové technologie a to nejen mobilní, ale i při stavbách nových budov zjišťuji, jak se energie okolo nás mění. Dnes je samozřejmé, že mobil pořídíme svému dítěti, ještě před tím než nastoupí do základní školy. Mimo televize je běžnou součástí vybavení domácnosti počítač, tablet, nebo notebook. K tomu připočítejme elektromagnetické vyzařování elektrického vedení, mikrovlnné trouby … Také nezapomeňte na mobilní vysílací věž nedaleko od vašeho domova. To všechno se prostě sčítá. Po práci přijdeme domů, do bezpečí rodinného krbu. Ale je to opravdu tak? Jen si to představte – každý člen rodiny položí na stůl mobilní telefon tak, aby ho měl dosahu. Tatínek zapne televizi, syn Playstation, dcera se připojí na Facebook, maminka zapne sporák ….

Myslíte, že tu nás doma vypadá jinak? Samozřejmě, že ne. A doba, kdy jste byli v práci a vaše děti ve škole? To není o nic lepší. Vaše dítě sedí ve třídě řekněme s dvaceti spolužáky. Nebo bychom mohli říct s dvaceti zapnutými Smartphony. A osm hodin denně ve vaší kanceláři? Počítač, tiskárna, telefon… Není divu, že po návratu domů trpíme bolestí hlavy, jsme vyčerpaní a nejraději bychom si šli lehnout. A naše děti zůstávají co chvíli doma ze školy s rýmou nebo chřipkou. Naše organizmy jsou prostě oslabené.

Do nedávna jsem na tom byla podobě. Počítač před sebou, WIFI po levé ruce, mobil po pravé. Prostě moderní žena. A energie mi ubývalo. A tak jsem se začala zajímat o řešení této nepříjemné situace.

Za řešení samozřejmě nepovažuji vypnutí elektrických jističů a mobilu. Hledala jsem takové, díky kterému si já i moje rodina budeme nadále užívat výhod moderních technologií, ale přestaneme za to platit svým zdravím a životní energií. Sbírala jsem informace, pátrala, testovala. A vyšlo to. Našla jsem to pravé. Pro nás a věřím, že i pro vás. Vyzkoušela jsem na sobě a rodině Biorezonátory firmy Bauer-Biotech, které se prodávají ve 14ti zemích světa. A tím opravdu myslím světa, ne jen Evropy. Jejich kvalitu uznali nejen v USA a Kanadě ale používá se také v technologicky mimořádně vyspělém Japonsku a to už je co říct.

Ze své zkušenosti bych mohla parafrázovat jednu televizní reklamu: „….je to prostě Němka.“ Ano, je to tak, německá kvalita, to je něco, co stále platí. V autech i biotechnologiích.

Kvalita a účinnost Biorezonátorů mě přesvědčila o tom, že má smysl je nabídnout i v Čechách. Protože i my máme právo na kvalitní život a zdravé prostředí. Je čas vzít si svou energii zpět. Nenechat se o ni okrádat jen proto, že jsou informace o škodlivosti mobilních zdrojů těžko dosažitelné. Přeji si, aby se tato situace změnila. Aby byl každý z nás informovaný o tomto potencionálním nebezpečí a o tom, jak se ho vyvarovat.

Získejte ebook zdarma

Obsah ebooku

 • Elektromagnetické pole stále roste.
 • Těmto neviditelným škodlivým vlivům jsme vystaveni nepřetržitě.
 • Informovanost a odpovědnost.
 • Jak nalézt spokojenost na digitální vlně.
 • Princip, na jakém naše produkty pracují.
 • Lidské tělo mluví pravdu.
 • Užívat mobilní telefon s dobrým pocitem.
 • Ulevit pracovišti.
 • Zažívat harmonii a bezpečí vlastního domova.
 • Vyšší kvalita energie znamená vyšší kvalitu života!
 • Jak vybrat vhodný typ?
 • Ochrana před zářením v praxi. Otázky a Odpovědi.
 • Změnili jste můj život! Kladné reference z celého světa.

Přečtěte si články na téma Biorezonátory