Ne nejsou to obchodnice MLM, které poletují mezi klienty, září a učí je dosáhnout úspěchu v tomto oboru.

Feng Shui LÉTAJÍCÍ HVĚZDY (také Xuan Kong) nám ukazují úžasný vzorec, který můžete použít k harmonizaci prostoru a zvýšit tak své štěstí v daném roce.

Tato přesná metoda ukazuje, jaký druh energie je v daném roce usídlený v konkrétním sektoru. To Vám umožní posílit příznivé hvězdy a oslabit škodlivou energii těch nebezpečných.

Nezapomeňte, že Roční létající hvězdy mění svou pozici vždy, když nad rokem přebírá vládu nové znamení zodiaku. Zjistit víc o jejich aktuálním vlivu

Vzorec rozmístění Létajících hvězd je platný v domě, bytě, kanceláři a velké obchodní budově. Létající hvězdy nám ukazují, jaké jsou v daném sektoru energetické vibrace. S jejich pomocí můžete rychle a efektivně navýšit vibrace prostoru a zvýšit tak své štěstí.

Tento systém analyzuje interakci mezi Pěti prvky s ohledem na to, v jakém sektoru je daná hvězda usídlená. V závislosti na výsledku posilujeme energii hvězd příznivých, nebo oslabujeme škodlivé působení těch nepříznivých.

Každoročně pro Vás připravuji aktuální rozbor a doporučení jak harmonizovat jejich energii. Pomocí harmonizačních prostředků Feng Shui můžete eliminovat negativní působení nepříznivých hvězd a vytvořit tak prostor plný pozitivní energie , která prospěje vašemu zdraví, vztahům i peněžence.

Předpověď pro tento rok si stáhnete zde

Přeji Vám skvělé Feng Shui

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!