25.ledna 2020 předá zemský Vepř vládu nad rokem kovové Myši. Čeká nás větší změna než obvykle při výměně vládnoucího znamení. Vepř je posledním znamením zodiaku a Myš tak otevírá zcela nový cyklus.

Pro mnoho z nás byl rok zemského Vepře velmi náročný a plný výzev. Radost střídal smutek, úspěch neúspěch. A to vše ve velmi rychlém sledu. Energie roku Vepře jako posledního znamení cyklu byla těžká, někdy až dusivá.

Také nesmíme zapomenout na to, že rok ještě neskončil. V těchto týdnech před definitivním předáním vlády se energie míchají, ale roku stále vládne zemský Vepř. Nastává doba, kdy se můžeme postupně naladit na změnu a naplánovat potřebné Feng Shui úpravy abychom nové energie využili na maximum.

Myš jako první znamení čínského zodiaku zahajuje nový cyklus a přináší obnovu. To obvykle přináší růst a prosperitu, ale také nečekané změny, jak příznivé, tak nepříznivé.

Mění se energetické vlivy, které působí na jednotlivá znamení zodiaku a přinášejí jim přízeň i nepřízeň ve vztazích, zdraví, kariéře i bohatství. Také Létající hvězdy mění své pozice. Ať ty šťastné, nebo nebezpečné, od 25. ledna budou ovlivňovat jiné sektory, než tomu je dosud.

Na nepříznivé energie se můžeme včas připravit. Představte si to jako péči o zdraví. Prevence je vždy lepší než léčení. Dá se tak předejít mnohým škodám.

A příznivé vlivy? Ty je dobré posílit a využít jejich vliv na náš život. Více se dozvíte v aktuální Astrologické předpovědi: https://fengshuiporadenstvi.cz/astrologie/

Přeji Vám skvělé Feng Shui

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!