Jaro a léto jsou ideální dobou na cestování. Dnes se na ně zaměříme z pohledu Feng Shui.

Ať cestujete za odpočinkem, zábavou, s dětmi nebo pracovně, vždy můžete těžit z podpory Feng Shui.  Možná jste si již všimli, že jsou lidé, kteří cestují výhradně do Asie, nebo naopak takoví, co dávají přednost jihu Evropy, nebo Americe.

Toto upřednostňování určité oblasti není zdaleka tak ovlivněno naším rodinným nebo finančním zázemím, jak byste se mohli domnívat. Hlavní a podvědomý vliv na náš výběr má naše číslo KUA a to jestli spadáme do východní nebo západní skupiny.

Lidé z východní skupiny rádi cestují na západ, protože z pohledu jejich cílového místa přijíždějí z východu. A naopak lidé ze západní skupiny rádi cestují na východ. Mimo jiné nám to dává pochopení toho, proč se některé páry nemohou shodnout na cíli společné dovolené. Pokud je jeden ze západní a druhý z východní skupiny, jeho vnitřní nastavení ho láká opačným směrem než partnera.

Představte si, že máte jet z Prahy do Brna. Vaše cesta míří východním směrem, ale z pohledu Brna se k němu blížíte ze západu. Pokud je Vaše KUA v západní skupině, budete takové cestě příznivě naklonění a vše proběhne hladce. Naopak, pokud spadáte do východní skupiny, budete se k takové cestě těžko odhodlávat.

 

Když je směr vaší cesty v rozporu s Vaším KUA, doporučují někteří odborníci Feng Shui jet do cíle oklikou. To většinou znamená velkou zajížďku a nevidím to jako příliš praktické. Mnohem lepší v takovém případě bude, když se v cílovém místě zaměříte na to, abyste v co největším množství situací využili příznivé směry svého KUA.

Své KUA a jemu příslušející směry zjistíte ZDE.

Rádi byste cestovali více?

Pokud jste již dlouho nevyrazili za dobrodružstvím, nebo nezabořili nohy do rozpáleného písku na pláži, je nejvyšší čas s tím něco udělat.

Z hlediska Feng Shui cestování spadá do severozápadního sektoru vašeho domova a tam také musíte tuto energii aktivovat. Abyste konečně vyrazili na cestu, musíte se rozhýbat. A také musíte rozhýbat energii v tomto sektoru. Zavěste zde hodiny nebo zvonkohru. Jako dekoraci přidejte mušle, pohled z cest, který vám zaslali přátelé, nebo fotku své vysněné destinace. Hodí se také kovové dekorace, stříbrná a bílá barva.

Vhodné dekorace najdete ZDE

Energie hotelového pokoje

V hotelovém pokoji se neustále střídají lidé a to jeho energii silně ovlivňuje. Nezapomeňte proto na správný ochranný symbol. Vynikající je například malá soška Buddhy, ideálně z kovového materiálu.  Osvěžte prostor zapálením vonné svíčky nebo aroma tyčinky.

Nezapomeňte na ochranu vaší osobní energie

Při cestování se pohybujeme mimo své obvyklé prostření a to může být velice náročné. Potřebujete tedy více energie jang a tu vám může dodat červená barva. Použijte ji na oblečení, ale prospěje i Vašim zavazadlům, protože červená barva chrání před krádeží. Vaši osobní energii posílí ochranný náramek.

 

 

Ať cestujete za zábavou, poznáním nebo pracovně, na sever, nebo na jih, dodržování doporučení Feng Shui Vám vždy přinese pozitivní energii a ochranu.

 

Přeji Vám skvělé Feng Shui

     L:D

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!