Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

Jak na obnovu energie harmonizačních předmětů a přilákání skvělého Feng Shui pro nastávající rok?

Energii domova pro nastávající rok obnovíme podle doporučení v minulém článku pořádným úklidem. To je vcelku snadné.

 V čem ale vzniká řada nejasností je, jak to je s energií harmonizačních doplňků Feng Shui. Podle tradičního Feng Shui je energetická životnost těchto doplňků jeden rok. Pravda je, že všechno stárne, my i předměty. Ale znáte to, pořídili jste si krásný harmonizační doplněk, a nechcete se ho po roce vzdát. To naprosto chápu. Naštěstí je možné, energii většiny těchto předmětů revitalizovat.

Úmyslně píšu většiny, protože u některých z nich se vyplatí investovat do nového kusu. Osobně každoročně vyměním veškeré čínské mince a zrcátka Ba Gua. Na ty jsou během roku kladeny největší nároky a jejich síla se tak vyčerpá. Už ji není možné obnovit ani očistným rituálem.

Doplňky Feng Shui, které si chcete nechat i další rok potřebují očistit a obnovit energii, jinak vás nemohou dostatečně podporovat.

Nejčastějším způsobem je obnova energii mořskou solí.

Připravte silný roztok vody a mořské soli a do něj předměty na 24 hodin ponořte. Potom je opláchněte čistou vodou a vysušte. Mořská sůl jejich energii revitalizuje a budou vám tak moci sloužit další rok.

Možná ale máte předměty, u nichž se obáváte poškození při namočení do slané vody. Mám pro vás tedy alternativní řešení. Jejich sílu můžete znovu obnovit jejich vystavením mrazu. Ideálně se k tomu hodí mrazák ve vaší kuchyni. Noční venkovní mráz by nestačil (rozhodně ne tuto zimu, ideální je stabilní teplota -18 stupňů po celou dobu očisty). Opět platí pravidlo umístění předmětů v mrazu na 24 hodin. Pokud tento způsob využijete, pamatujte si, že očista mrazem není tak účinná jako očista mořskou solí. Proto je potřeba ji opakovat 2x ročně.

Příště společně přivítáme přicházející rok kovové Myši podle tisíciletých tradic a zajistíme si tak skvělé Feng Shui pro nastávající období.

L:D

Ještě nemáte svou předpověď? Stáhněte si ji zde:

https//fengshuiporadenstvi.cz/predpoved-na-rok-2020/

Související příspěvky