Čínský nový rok je v polovině. Jak se vám dařilo v té první? 

Na chvíli se zastavte a zamyslete se nad tím, co se vám povedlo a v kterých oblastech to nebylo podle vašich představ. Spočítejte zisky a ztráty. Přemýšlejte o tom co by se dalo udělat líp i o tom, co udělat jinak a naplánujte změny.

Číně se říká, že Tygr je mocný, statečný a nadevše miluje svou rodinu. Tyto příznivé energie si zaslouží štědré a radostné přivítání. Proto jsem pro vás připravila pokračování k článku Plán na dokonalou přípravu.

 

Tentokrát tedy: 9 + 7 tipů  

Ano, vím, že je rok v polovině, ale i tak vám následovní těchto tipů pomůže k rozhýbání energií. A pokud ještě nemáte astrologickou předpověď, neváhejte si jí pořídit. Díky doporučením, která v ní najdete snadno aktivujete důležité oblasti tak, aby se vám skvěle dařilo.

 1. Skoncujte s nepořádkem

Vezměte si velký pytel na odpadky, nebo koš na prádlo a vyrazte na okružní cestu po bytě. Procházejte z jedné místnosti do druhé a vyhoďte vše nepotřebné: staré noviny a časopisy, prázdné lahve od mýdel, šamponů a kosmetiky, staré oblečení, které necháváte ve skříni jen ze zvyku …

Pořádně se rozhlédněte po kuchyni. Jak vypadá vaše nádobí? Máte sbírku starých reklamních hrnečků, liché talíře, nebo poslední skleničky z dávno rozbité sady? Potrhané a flekaté utěrky? Pryč s tím.

Ze skříně v ložnici vyhoďte staré nepoužívané ložní prádlo a prostěradla. Proberte šuplíky v nočních stolcích. Ukliďte ve spíži a vyházejte staré potraviny.

 1. Ať se podlahy lesknou

Ano, vyluxujte, vytřete, vyleštěte, navoskujte … Rozhýbete tak energii a dáte možnost nové „cchi“ vstoupit do vašeho domova

 1. Zapněte pračku

Ještě před příchodem nového roku vyperte všechno špinavé oblečení. Usušte ho a složte (pokud to stihnete, tak i vyžehlete) a ukliďte do skříní.

 Ať koupelna jen září

Ano, pořádný úklid se týká také koupelny. Prostě dokonalý lesk a čistota.

 1. Vysypte všechny odpadkové koše

Nikdo přece nechce, aby staré odpadky přenášely svou vyčpělou energii do nově narozeného roku.

 1. Provětrejte ledničku

Zbavte ledničku všech zbytků a dlouho načatých potravin. Stejně jako u odpadkových košů, ani zde jistě nechcete brát starou energii sebou.

 1. Proveďte optickou kontrolu

Rozhlédněte se po bytě. Projděte jednu místnost po druhé a ukliďte vizuální nepořádek. Utřete prach. Urovnejte dekorace a dodejte prostoru lesk a šmrnc.

Vše co lze ukliďte do skříní a vytvořte volný prostor. Jedině volný prostor je připravený pro přijetí nového – hojnosti, lásky, zdraví … Otevřete se tak bohatství Nového roku.

 1. Vyměňte ložní prádlo a ručníky

Ani v tomto případě jistě nechcete přenést starou energii do nového roku.

 1. Zameťte před vchodem

Vyčistěte cestu pro novou cchi. Zameťte před vstupními dveřmi a vyklepejte rohožku. Postarejte se, aby byl vstup dostatečně osvětlený.

Hotovo? Tak to je skvělé!

 1. Prezentujte hojnost

Nemyslím tím nákup módních výstřelků nebo nějakých výstředností. Ukažte vesmíru hojnost tím, že naplníte ledničku a spíž dostatkem potravin. Z hlediska Feng Shui totiž prázdná lednička symbolizuje chudobu a nedostatek.

 Kupte pomeranče a mandarinky

Pomeranče a mandarinky jsou vynikajícími symboly hojnosti. Kulatý tvar a zlatá (oranžová) barva představují zlato valící se do domu. Mísu s pomeranči (nejlépe 8, 9, nebo 10 kusů) postavte na jídelní stůl, nebo do energetického centra. Nejlépe jim bude v sousedství jídla obsahujícího ořechy, bonbónů, nebo jiných sladkostí. Tato kombinace přináší do domu bohatství a plodnost.

 1. Nezapomeňte na květiny

Do východní části domova (oblast Zdraví) pořiďte krásnou novou rostlinu. Ta bude symbolem nového začátku a dobrého zdraví.

 1. Přivítejte dobré zprávy

V severozápadní části všeho domova nebo kanceláře zavěste zvonek nebo zvonkohru. To k vám přivolá zajímavé kontakty, díky kterým se dozvíte důležité informace, které by se k vám jinak nedostaly.

 1. Zavěste kalendář

Pokud jste to ještě neudělali, tak zavěste nový kalendář. Není lepší způsob jak dát najevo, že je tady nový rok. Staré kalendáře samozřejmě odstraňte.

 Naplňte peněženku

Nikdo přece nechce vstoupit do nového roku s prázdnou peněženkou. Nezapomeňte ji tedy pořádně naplnit. A pokud chcete jít ještě o krok dál, pořiďte si peněženku (nebo rovnou kabelku) novou. Do peněženky nezapomeňte vložit nové čínské mince svázané červenou stužkou. Začněte rok s novou finanční energií.

 1. Přivítejte Třínohou žábu

V předsíni (nebo v sektoru Peněz na jihovýchodě) umístěte Třínohou žábu. Její soška posílí finanční energii a zajistí vám a vaší rodině ochranu před neštěstím a nebezpečím.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Ludmila Djemel

Pokud Astrologickou předpověď na rok 2022 ještě nemáte, najdete ji zde s 50% slevou: https://fengshuiporadenstvi.cz/astrologicka-predpoved-pro-rok-2022/

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!