Blíží se čas, kdy je potřeba začít s přípravami na rok vodního Tygra, který sebou přinese nepřehlédnutelnou změnu.

Podle čínského kalendáře je rok 2022 rokem vodního Tygra. Ten přebírá vládu nad rokem od kovového Buvola již 1. února a podrží si ji do 22. ledna 2023.

Rok 2022 nás přibližuje k začátku období 9 (2024 – 2044) a bude to rok rychlých energií, které přinesou nepřehlédnutelnou změnu.

Velmi pravděpodobně přinese do světa pozitivní změny. Měl by se projevit také jako rok pokroku.

Stejně, jako každý jiný rok, i rok 2022 jistě přinese své výzvy, i když díky posílení příznivých létajících hvězd a oslabení hvězd nepříznivých můžeme letos aktivovat své štěstí ve všech oblastech a maximálně tak využít to, co rok Tygra přinese.

Každoroční změna Létajících hvězd může přinést problémy, které nebudeme mít pod kontrolou. Ale naštěstí máme Feng Shui, díky kterému se můžeme těmto problémům vyhnout a ochránit tak sebe, svou rodinu a podnikání.

Rok 2022 přinese očistu do všech oblastí života. Finance vypadají v roce Tygra stabilněji, i když je životně důležité, abychom co nejlépe využili rozložení létajících hvězd a maximalizovali bohatství.

Již 12 rokem pro vás připravuji kompletní předpověď k nastávající energetické změně. Veškeré informace najdete na webových stránkách v sekci Astrologie. Jako vždy vás čeká celková charakteristika roku, předpověď vlivu Létajících hvězd i rozbor situace jednotlivých znamení.

V minulém století nástup vlády Tygra znamenal obrat v životě lidstva. Bude tomu tak i tentokrát. Před námi jsou velké příležitosti  ke změně k lepšímu ve všech oblastech.

Vše podstatné zjistíte v Průvodci k úspěchu 2022 k roku vodního Tygra, který jsem pro vás i tento rok připravila.

Připravte se. Přichází mocný a spravedlivý Tygr a přináší změnu k lepšímu.

Přeji vám i vaší rodině hodně zdraví, lásky štěstí a prosperity.

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!