Dnes mám obrovskou radost a musím s vámi sdílet nejnovější zprávy. Považuji je v podstatě za takové mé bonusové vánoční dárky.

Jsou dva a ani jeden z nich nebude pod vánočním stromečkem. Tedy rozhodně ne pod tím mým. Ale přesto mi přinesly obrovskou radost. Ten první mi darovala moje klientka z poradenství Feng Shui. Volala a probíraly jsme změny, které se v jejím životě a životě celé její rodiny udály za dobu od našeho prvního setkání. Nebudu se příliš rozepisovat, paní V. slíbila, že si najde čas a stručně je sepíše (a protože čte tento blog, tak doufám, že dnešní článek bude sloužit jako taková malá upomínka). Stručně řečeno, její život se začal měnit. Největší úspěch se týkal pracovního uplatnění. Jako matka dvou malých dětí žijící s rodinou na venkově stála o seberealizaci i v tomto směru.

V lednu se zúčastnila mého jednodenního semináře zaměřeného na osobní čísla KUA a změny energií nastupujícího roku 2013. To přineslo další změny. Tou největší je a nejvýznamnější je, že otěhotněla a čeká dvojčátka. Jsem z toho opravdu nadšená. Díky poradenství Feng Shui se už několik dětí narodilo a toto budou druhá dvojčata. Takovéto situace mi potvrzují, jak hluboce ovlivňují energie prostoru náš život.

A druhý dárek jsem dostala od naší čínské kolegyně Yany. Yany pro nás a tím pádem i pro vás zajišťuje již deset let báječné doplňky Feng Shui. Trpělivě běhá a shání zboží, na které je i v Číně omezený počet výrobců. Yany, kterou za roky spolupráce považujeme za členku rodiny, se v říjnu vdávala a taky čeká miminko. A to je můj druhý dáreček. Jsem prostě taková tetička na dálku.

A pro vás jedna svatební fotka dle čínských tradic.

ONA – tradiční halena se zlatou výšivkou Fénixe, symbolu jihu, císařovny, ženské energie, jinu.

ON – stejná halena s motivem Draka, znaku císaře, síly, moudrosti, úspěchu a energie jang.

 

S láskou

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!