Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

 

Podle tradičního čínského kalendáře vstupujeme 16. února do nového astronomického roku, který bude ovládán ZEMSKÝM PSEM Podle čínského datování se jedná o rok 4716. Zemský Pes se po šedesáti letech opět ujímá vlády.

Horoskop předpovídá, že vláda zemského Psa bude příznivá. Přicházející rok bude dobrý ve všech ohledech, ale současně od nás bude vyžadovat absolutní energetické nasazení. Štěstí a frustrace, spousta energie a únava, radost a nuda, to vše se může v průběhu roku střídat jako na houpačce.

Silný, aktivní Pes plný energie urychlí veškeré dění. S tím může přijít tlak na dokončování věcí a stres. Zapomeňte na slova, jako jsou plán, očekávání, nedbalost, odklad … Prostě je vymažte ze svého slovníku a udržujte tempo.

Jako každý rok jsem pro vás připravila kompletní předpověď k nastávající energetické změně. Veškeré informace najdete na webových stránkách v sekci Astrologie. Jako vždy vás čeká celková charakteristika roku, předpověď vlivu Létajících hvězd i rozbor situace jednotlivých znamení.

Mějte na paměti, že ať je předpověď roku 2018 pro vaše znamení lepší nebo horší, vždy jste pány svého osudu. Jakákoliv prognóza nemůže nahradit vaše osobní rozhodnutí a ani to, jakým způsobem se bude váš život a štěstí rozvíjet díky vaší osobní práci. Myšlenky zde uvedené jsou určeny pro vaši informaci a lepší orientaci v každodenním životě. Také pro vás připravuji články o tradičních rituálech spojených s nástupem nového roku, které se v Číně praktikují již po tisíciletí. Možná se vám některý z nich zalíbí a stane se i vaším rituálem. O zveřejnění vás budu informovat.

Přeji vám i vaší rodině hodně zdraví, lásky štěstí a prosperity.

Související příspěvky