Předpověď pro rok 2021, rok kovového Buvola je na světě. 

S jejím psaním jsem začala dříve než obvykle, protože mi bylo jasné, že vzhledem k současné celosvětové situaci bude tento rok mimořádně důležitý. Po událostech, které se odehrály a stále ještě pokračují, se bude jednat o rok, který nám může dopřát zotavení. S důrazem na slovo MŮŽE. Karty jsou zamíchané, ale teprve se budou rozdávat. Teď záleží na vás, na“ jaké místo se posadíte“.

Myš se vlády nevzdá bez boje a tak můžeme do 12. února očekávat prudké změny situace. Tlak bude pravděpodobně ještě nějakou dobu sílit.

Podle čínského kalendáře je rok 2021 rokem kovového Buvola. Ten přebírá vládu nad rokem od kovové Myši 12. února a podrží si ji do 31. ledna 2022.

Celá situace je složitější proto, že nás rok 2021 těsně přibližuje k začátku období 9 (2024 – 2044), tedy k velké energetické změně. Ta nás přenese z období 8 (materiální hojnost) do období 9 (duchovní probuzení a osvobození).

Rok Buvola plný změn a nepokojů, i když nebude zdaleka ne tak špatný, jako byl rok 2020.

Díky informacím v nové předpovědi se můžete vyhnout mnoha problémům a náročným situacím, které rok přinese a zlepšit svůj život ve všech oblastech. Pro většinu z nás budou nejdůležitějšími oblastmi zdraví, finance a kariéra, protože onemocnění covid a opatření s ním související mají největší vliv právě na ně.

Nejproblematičtějšími oblastmi budou sever, jihovýchod, jihozápad a severozápad. Ty budou zasaženy nepříznivou roční hvězdou, nebo jinou energetickou blokádou. Pokud se v některé z těchto oblastí nachází váš domovní vstup, ložnice, obývací pokoj, pracovna nebo jiná důležitá a často využívaná místnost, věnujte mimořádnou pozornost harmonizaci Létajících hvězd.

Buvol je velmi pracovitý a metodický.  V souladu s jeho povahou může být rok 2021 rokem finančních odměn za vynaloženou námahu. Po hmotné stránce se bude dařit těm, kteří pro svůj úspěch vynaloží potřebné úsilí. Je pod vlivem energie jin, ta však bude poněkud „ostrá“ a velmi náročná.

Ve finanční oblasti nás nečeká mnoho změn k lepšímu, i když koncem roku je šance na oživení podnikání. Je na každém z nás, aby ochránil své zdraví i bohatství. Pro podporu obchodních příležitostí a celkového štěstí je nezbytné zharmonizovat jih, severovýchod, východ a energetické centrum. Jak to udělat zjistíte v Astrologické předpovědi v doporučeních pro jednotlivé Létající hvězdy. Nevzdávejte se předem. Feng Shui má mnoho možností, jak váš život zlepšit.

Rok 2021 nám dá pocítit tíhu povinností. K dosažení cílů, bude nezbytné zdvojnásobit úsilí. Jedná se o druhý kovový rok v pořadí a náročný bude především pro ty, co se narodili pod vlivem prvku Dřevo, Oheň a Země.

Rok kovového Buvola nám pomůže zharmonizovat rodinné vztahy a to i v širší rodině. Stejně jako ostatní oblasti našich životů i zlepšení rodinných vztahů bude o disciplíně. O spoustě disciplíny. To bude klást velké nároky i na organizaci našeho času.

Roční změny mohou přinést problémy, které budou mimo naši kontrolu. Díky úpravám Feng Shui se naštěstí můžeme vyhnout problémům doma i v podnikání.

Podrobné návody a tipy pro harmonizaci energií roku najdete v nové Astrologické předpovědi na rok 2021. Využijte je na maximum a prožijte skvělý rok!

Připravte se na změnu!

Ludmila Djemel

Vaše konzultantka Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!