Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

Jste připraveni na novou (vyšší) kvalitu života?

Vysílače mobilních operátorů, satelity, mobilní telefony, bezdrátové telefony WIFI a veškeré ostatní technologické přístroje třetí generace jsou běžnou součástí našich každodenních životů. A s tím souvisí také neviditelné napětí, které vyzařují. To každého z nás trvale vystavuje vlivu elektromagnetického záření. Ráda bych vám v tomto článku vysvětlila, jak důležité je pro každého z nás vyvarovat se tohoto škodlivého vlivu. Pro ochranu vašeho osobního prostředí a vytvoření životní harmonie a vitality doporučujeme komplexní sortiment výrobků, které byly úspěšně testovány klienty po celém světě. Přesvědčte se sami!

 

Budoucnost začíná právě teď

Již od roku 1997 německá společnost BAUER – BIOTEC vyvíjí a vyrábí produkty nejvyšší kvality, které neutralizují a harmonizují elektromagnetické záření a geopatogenní zóny. Harmonizační prostředky vytvořené BAUER – BIOTEC přímo na míru těmto problémům jsou úspěšně používány ve více než dvanácti zemích světa a doporučovány lékaři, homeopaty, terapeuty a dalšími profesionály zabývajícími se zdravím pro vytvoření rovnováhy, odstranění patogenních vlivů a pro dosažení osobního zdraví. V letech 2009 a 2010 vytvořil BAUER – BIOTEC Transformer a GREEN 8 GOLD – produkty, které jsou speciálně určeny pro odstranění nepříznivého vlivu technologií třetí generace (mobilních telefonů, telekomunikačních vysílačů ….).

Za přístroje třetí generace jsou považovány všechna zařízení, která umožňují video projekci, GPS přijímače, datové sítě, WIFI, mobilní telefony, smart-phony (iphone, BlackBerry …), stolní počítače, notebooky. Veškeré tyto přístroje nás bohužel vystavují vysokému stupni radiace. GREEN 8 GOLD je nejnovějším a nejúčinnějším produktem, který dokáže eliminovat tento škodlivý vliv a zajistí vám tak účinnou ochranu.

 

Vždy a všude. Elektromagnetické záření a jeho dopad

Neviditelné elektromagnetické záření nás doprovází vždy a všude a nejsme schopni ho zaznamenat našimi smysly.

Bohužel jme mu ale vystavení neustále. Aktuálně je v provozu více jak 3 biliony mobilních telefonů, jejichž provoz vytváří nekonečný proud škodlivého elektromagnetického záření.

Z tohoto vlivu v podstatě není úniku. V součtu jsme každodenně vystaveni obrovskému množství radiace z mobilních a bezdrátových telefonů, počítačů, notebooků, WIFI, televizorů a dalších elektropřístrojů, které trvale narušují náš biorytmus a přirozené biologické procesy našeho těla. Naše tělo se samozřejmě snaží tyto negativní vlivy vyrovnávat, ale vzhledem k jejich trvalému působení dochází k narušení našeho imunitního systému. Výsledkem jsou bolesti hlavy, vnitřní napětí, stress, apatie, nervozita, rozvoj nejrůznějších chorob.

 

Základy rezonance a vibrační medicíny

Výrobky společnosti Bauer-Biotec jsou založeny na zcela nové technologii – změně prostřednictvím informací. Tato technologie je založena na principu interference. Škodlivá elektromagnetická frekvence je překryta kladnou frekvencí a tím je její negativní vliv eliminován. Tento proces umožňuje neutralizaci biologicky aktivních elektromagnetických polí a harmonizuje je s lidským organismem. Poté už škodlivé záření nemůže negativně ovlivňovat lidské tělo.

Funkce je založena na matematickém modelu jemného přenosu vibrace na nosný materiál (Green8 a další produkty). V podstatě je to srovnatelné s ukládáním dat na mikročip. Vložená informace uvádí všechny životní procesy dezorientované mobilní radiací zpět do přirozené harmonie.

Související příspěvky