Rok Králíka je tradičně považován za rok naděje.

 

Rok vodního Králíka začíná novoluním 22. ledna 2023;  Zajímavým detailem je, První den čínského astrologického roku je zároveň prvním dnem měsíce Tygra, jehož energie s námi ještě symbolicky přetrvá.

Čínský Nový rok je pro všechny časem nových začátků pro každého z nás . V asijských zemích je se převážně jedná o rodinnou událost, která je časem shledání a díkůvzdání.

Ti, co se narodili v roce Kohouta, musí počítat s většími překážkami, než jsou zvyklí. Znamení Kohouta je v konfliktním postavení ke znamení Králíka, vládce roku.

Také ti, co se narodili ve znamení Králíka čeká náročný rok. Jejich znamení je vládnoucí a tím pádem jsou na něj kladeny větší nároky.

Všichni Králíci musí dbát zvýšené opatrnosti ve všem, co dělají a vyhnout se  zbytečnému riziku. 2023, takže nepropadejte panice. Zrozenci roku Králíka jsou ostražití, vtipní, pohotoví a vynalézaví. To jsou vlastnosti, které jako vládci roku mnohokrát využijí.

Podrobnou předpověď pro každé znamení zodiaku najdete zde: https://fengshuiporadenstvi.cz/astrologicka-predpoved-pro-rok-2023

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!