Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

Vánoce se nezadržitelně blíží. A přiznejme si, že pro mnoho z nás jsou stále velmi stresujícím obdobím.

Připravila jsem proto pro vás sérii FENG SHUI tipů jak vytvořit klidnou harmonickou energii a vyrovnat se tak snáze s nároky tohoto období. Podíváme se společně na několik možností, které nám pomohou zmírnit stres a dovolí nám naplno prožít toto nádherné sváteční období.

Feng Shui doplňky se samozřejmě hodí i jako vynikající dárky pod vánoční stromeček. Nejen, že své blízké obdarujete krásným a zajímavým předmětem, ale navíc společně s dárkem vstoupí do domova obdarovaného síla, energie a požehnání, které v sobě tyto předměty nesou. Postupně vám odhalím pět jednoduchých tipů, které vám pomohou klidně projít tímto obdobím a vytvoří ve vašem domově klidnou, šťastnou a vyrovnanou atmosféru.

 

TIP č. 1 – Pro vytvoření skvělého Feng Shui použijte barvy vhodné pro tuto sezónu

Zima je nejchladnějším obdobím roku. Převládá studená bílá barva, nebe je šedé, stmívá se brzy, prudce se ochladilo. Toto všechno oslabuje naši energii. Přišel čas na posílení prvku Oheň. Je nezbytné vnést jeho sílu do našich domovů. Zlatá a červená barva, svíčky a aromalampy, spousta světla – to vše nám prospívá.

Co udělat pro skvělé Feng Shui v tomto období?

Použijte barvy Ohně – červenou, nebo sytě růžovou. Vhodná je také zelená barva – představující prvek Dřevo. Energie domova se prohřeje a rozzáří a společně s ní se rozzáříte i vy.

Rok 2019 je spojen s prvkem Země. Hodí se tedy také všechny odstíny žluté, od světlé přes kávovou až po mokka, nebo tmavě hnědou.

 

Vyvážení barev a jejich energie v prostoru

Pokud použijete příliš jangové barvy Ohně, což se může v tomto období stát velmi snadno, hrozí vám emocionální výbuch nebo hádky. Dbejte proto o její vyrovnání chladnějšími barvami. Použijte barvy kovu – zlatou, stříbrnou a bílou.

Feng Shui dárky

  • Feng Shui dárky, jsou dárky s pozitivní energií navíc. Pomozte svým přátelům a rodině přilákat do života zdraví, lásku, hojnost, klid a bezpečí. Velký výběr Feng Shui doplňků najdete v našem e-shopu.

Po staletí jsou vánoce náročným a stresujícím obdobím. Použijte proto nástroje, které vám přináší Feng Shui a vytvořte pro sebe a svou rodinu klidně prostředí plné harmonické energie.

A pokud nevíte, jaká jsou pravidla Feng Shui pro zdobení a umístění vánočního stromku, můžete se těšit na pokračování této série.

 

Přeji vám skvělé Feng Shui

L:D

Související příspěvky