Tuto sobotu je novoluní pod vlivem znamení Panny. Panna je pečlivá a dbá na detail. Díky její podpoře se může vaše přání splnit do posledního detailu.

Je to ideální příležitost pro zaměření vaší mysli na to, co chcete.

Přemýšlejte o vyslovení přání jako o zasazení semínka. Zasaďte své přání tak, aby vám novoluní pomohlo uvést je do života. Od soboty 27. srpna do soboty 10. září (kdy je úplněk) bude toto semínko klíčit.

Podporou pro splnění přání je využití křišťálu Feng Shui, který držíte v obou rukách při vyslovování přání.

Drahokamy můžeme využít různými způsoby.

Určitě si pamatujete pohádky v kterých víla plnila přání mávnutím kouzelné hůlky s drahokamem na jejím konci. Nebo si vzpomenete na Arabelu, které stačilo otočit prstenem. Mně se tato myšlenka moc líbí a vytvořila jsem křišťálovou si speciální drahokamovou zahrádku . Cítím z ní obrovskou energii a budu ji používat pravidelně. Nakonec přání mám nekonečné množství 😊 Od těch malých, až pro velká a důležitá.

Také máte spoustu snů a přání? Naštěstí ve Feng Shui existuje úžasná technika pro aktivaci energií spojených se všemi obvyklými touhami, jejichž splnění většina z nás chce: láska, bohatství, zdraví, štěstí, rodina.

Při správném použití drahokamů a krystalů můžete téměř magicky dosáhnout čehokoli, co si přejete.

Drahé kameny jsou všeobecně považovány za uchovatele této krásné zemské energie  a mocné předměty, které uzemní vaše nejhlubší touhy a pomohou jim naplnit se .

Nevěříte mi? Zamyslete se nad jedním z nejběžnějších aktivátorů jakým je zásnubní prsten, symbol lásky

a závazku.

Velikost, kvalita a krása tohoto kamene je symbolem touhy muže dát najevo své záměry ženě, což je v tomto případě manželství.

Ale kameny a krystaly mohou být použity k manifestaci více než jen v manželství.

Doporučuji zvolit jedno  (maximálně tři) přání a soustředit se na tyto záměry, dokud neuvidíte, jak se stávají realitou

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, umístěte svůj drahokam přání tam, kde ho dobře vidíte, a pravidelně jej aktivujte, například na nočním stolku, na pracovním stole nebo v obývacím pokoji. Když sem umístíte své drahokamy, můžete je nasvítit. Světlo, je pomůže aktivovat.

Svůj drahokam můžete umístit do okna, kde na něj dopadá sluneční světlo a aktivuje jej.

Zvláště užitečné je zvolit jeden drahokam a používat ho jako DRAHOKAM SÍLY pro velká  a důležitá přání

Když máte významné přání, jako je vdát se nebo přitáhnout lásku, vyberte si velký diamant a umístěte ho vedle postele nebo na stůl – kdekoli ho uvidíte a můžete ho aktivovat světlem. Zacházejte s ním speciálně a udržujte jej bez prachu. Zaměřte se na svou touhu přilákat svého ideálního partnera. Můžete to udělat s jakýmkoli dalším zvláštním přáním nebo přáním, které máte. Pokud máte pracovní přání, mějte svůj drahokam v práci tam, kde ho často vidíte.

Podpořte své znamení čínské astrologie drahokamy.

Chcete podpořit sebe nebo členy své rodiny? Vytvořte misku drahokamů v různých barvách a umístěte do ní malé  přívěsky astrologického znamení každého člena rodiny. Tím zajistíte její soudržnost a podpoříte každého jejího člena.

Díky tomuto opatření k vám bude přicházet více příležitostí a zajímavých nabídek.

Vyberte si barvy drahokamů podle svého záměru

°zelené přinesou zdraví a rodinné štěstí

° červené přinesou slávu a uznání (ideální pro toho, kdo je ambiciózní)

° modré krystaly lze použít pro obchodní příležitosti a kariérní postup (a peníze, které s ním přicházejí)

° čiré krystaly přinášejí štěstí  v rodinně i všeobecně. Podporují kreativitu, přivolávají užitečné lidi a mentory

°žlutá, růžová a jantarová přinášejí příležitosti ke vzdělání, lásce a romantice.

°Růžová je obzvláště silná pro přilákání lásky do vašeho života

Vybírejte své drahokamy opatrně

Vždy vybírejte čisté, třpytivé a krásné drahokamy, které vás osloví. Sklo, křišťál a přírodní drahokamy jsou naprosto přijatelné aktivátory vašich přání. Ujistěte se, že drahokamy nejsou zakalené . Pokud se vám nelíbí, tak je nekupujte. Počkejte, až najdete takové, co vás budou přitahovat.

Udržujte je čisté a bez prachu.

Nenechte své drahokamy zahálet. Přišel čas na trochu čarování

Než se rozhodnete použít některý z níže uvedených tipů, dobře uvažte, jestli plánovaný krok nepřekračuje hranice manipulace.

°Chcete spolupracovat s  určitou firmou? Umístěte název této firmy, obrázek osoby spojené s firmou nebo vizitku na horní část diamantu.

°Pokud chcete aby se váhavý nápadník konečně vyjádřil, umístěte na horní část diamantu jeho nebo její fotografii.

°Jde vám o to zhubnout nebo přibrat na konkrétní velikost, nebo váhu? Použijte drahokam zelené barvy a umístěte  na něj obrázek svého vysněného já.

Přeji vám skvělé Feng Shui

L:D

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!