Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

Už jste četli TIP 2 a máte vybrané ideální místo pro váš vánoční stromek? Ano? To je skvělé, tak můžeme pokračovat.

Pokud chcete mít doma skvělé Feng Shui, které vám přinese štěstí a blahodárnou energii, je potřeba udržovat cchi prostoru svěží a vitální. Zejména v zimním období, kdy je nedostatek slunečního světla a máme méně možností pobývat na čerstvém vzduchu, nabývá tato potřeba na důležitosti.

TIP č.3 Zapalte svíčky 

Pálení svíček je jedním z nejjednodušších způsobů udržení svěžího Feng Shui ve vašem prostoru. Svíčky dávají jemné teplé světlo, očišťují a aktivují energie. Pomohou vám obnovit a aktivovat cchi v každé místnosti vašeho domova. Zejména v období vánočních svátků, kdy jsou nejkratší dny v roce a mnozí z nás trpí nedostatkem světla a životní energie, jsou svíčky vynikajícím pomocníkem. Jejich očistná síla nám dodává klid, pomáhá tišit citovou nerovnováhu a obavy.

I při pálení svíček je dobré zachovávat pravidla Feng Shui a vybrat pro ně to správné místo. Nezapomeňte proto na zachování harmonie Pěti prvků    (e-book 5 prvků si zdarma stáhněte ZDE)

Nejlepší oblastí pro pálení svíček je Jih, kterému vládne prvek Oheň a oblasti ovlivňované Zemí – Jihozápad, Severovýchod a Energetické centrum.

Vyhněte se jejich pálení v oblastech Dřeva – na východě (Zdraví) a jihovýchodě (Peníze). Oheň tyto sektory oslabuje.

V sektoru Vody na severu (Kariéra) může Oheň způsobit energetický konflikt, kterému je lepší se vyhnout.

V ostatních oblastech je lepší pálení svíček omezit. Samozřejmě, že pokud se váš jídelní stůl během slavnostní večeře nachází v oblasti, která není pro pálení svíček příznivá, je možné na omezenou dobu udělat kompromis. Je naprosto pochopitelné, že chcete mít krásně ozdobenou slavnostní tabuli a k té svíčky neodmyslitelně patří. V tom případě ano, palte zde svíčky v tomto mimořádném ročním období, ale jen po omezenou dobu.

Dejte přednost větším svíčkám válcového tvaru. Jejich světlo je stabilnější a přinášejí tak do vašeho domova více pozitivní cchi.

Svíčky nám přinášejí vynikající očistnou energii. Pokud ji chcete využít ještě více, slaďte jejich barvu s oblastí Ba Gua, v které se nacházejí.

Přeji Vám klidné Vánoční svátky

L:D

Související příspěvky