Registrovat
Heslo vám bude odesláno emailem.

Neviditelné dráty? Dobře, tak ne dráty, ale neviditelné elektromagnetické vlnění, které bez ustání působí na náš život, na naše vibrace, na biologické pole našeho těla. Neviditelné vlnění, které má vliv na naše zdraví, energii, vitalitu, chut do života a tím i nepřímo na naše vztahy, na to zda máme či nemáme děti, na to, jestli jsou naše děti zdravé, na náš úspěch, na délku a kvalitu našeho života …

Feng Shui se již po tisíciletí zabývá energetickými vibracemi našeho prostoru a zaměřuje se na jejich harmonické vyladění tak, aby měly pozitivní vliv na náš životní a pracovní prostor a tím i na všechny oblasti našeho života. V posledních letech toto prastaré umění čelí nové výzvě, kterou jsou moderní technologie a nové stavební postupy.

Moderní technologie přinesly do našich životů neviditelné elektromagnetické vlnění (WIFI, bezdrátové telefony, mobilní telefony, notebooky, smartphony, mikrovlnné trouby …). Nové stavební technologie rozšířily využití železobetonu nejen ve výškových budovách, ale i v běžných stavbách bytových domů.

Naše tělo obsahuje 70% vody. A tak stačí jen spojit klíčová slova – voda, elektromagnetické vlnění, železobeton.  Každá naše buňka je tím ovlivněna a vyvedena z rovnováhy.

Vzpomeňte si, jaký vliv má na život na zemi měsíc a jeho fáze. Svým působením dokáže zvednout hladinu moře i o několik metrů. A to je od nás velice vzdálený. Jak na nás tedy působí předměty, které vyzařují elektromagnetické záření v naší těsné blízkosti? Nebo nosná zeď v domě, která je vyrobena z železobetonu?

Proč jsme neustále unavení, nesoustředění, bolí nás záda nebo hlava? Jednoduše proto, že jsme obklopeni rušivými vibracemi, které bez ustání vyvádí náš biologický systém z rovnováhy.

V každé kanceláři nebo i domácí pracovně je dnes počítač, WIFI a mobilní telefon. Minimálně. K tomu si připočítejme elektrické rozvody, vodovodní trubky, stavební konstrukce … A výsledek je celkem předvídatelný. Nervozita, stres, vyčerpání, bolesti hlavy, nejrůznější nemoci. Organizmus je oslabený a tak je snadné ho vyvést z rovnováhy. A to jak z fyzické tak z psychické.

Sama jsem si vlivu technologií začala všímat ve dnech, kdy jsem byla unavenější více než obvykle. Jistě, žijeme na okraji města, v zahradě a dosahu přírody. Dům je zařízený podle pravidel Feng Shui, ale to dnes nestačí. V kanceláři mám před sebou velkou obrazovku počítače (jak jinak bych mohla upravovat fotografie na web tak, aby se vám líbily), po levé ruce je WIFI díky které udržují spojení se světem a na psacím stole leží mobilní telefon. Prostě typický obrázek moderní doby.

A to jsem proti dnešním dětem celkem břídil. Jen se na ně podívejte. Spousta z nich po příchodu ze školy relaxuje tak, že si pustí televizi, k tomu zapnou notebook, který mají na klíně a u ruky mají v pohotovosti mobilní telefon, kterým sdělují aktuální zprávy těm z přátel, kteří momentálně nejsou připojení k počítači.

K tomu stačí přidat bydlení a práci v moderní novostavbě a neštěstí je hotovo. Její železobetonová konstrukce zamaskovaná elegantní fasádou, pokud možno s dekorativními dřevěnými prvky nám namlouvá, že žijeme ohromně zdravě, ale opak je pravdou. Dokonce se mi v jednom případě stalo, že v bytě v jedné z novostaveb nebylo možné zaměřit světové strany. Musela jsem vzít kompas, a jít měřit před dům. Vliv, který mají takto rozladěné energie na život obyvatel domu je nesmírný.

A právě tato zkušenost mě definitivně dovedla k rozhodnutí pořídit si pro ochranu sebe a své rodiny biorezonátory, které tyto škodlivé vlny neutralizují.

 Protože jsem se již před delší dobou rozhodla, že se učím a spolupracuji jen s těmi nejlepšími, vybírala jsem opravdu pečlivě. Koupila jsem první biorezonátor pro sebe a vyzkoušela ho. Postupně jsem přidala další kusy pro ostatní členy v rodině a pracovním týmu. A výsledky? Jednoduše skvělé. Možná je to i tou známou německou kvalitou – vybrala jsem totiž výrobky německé firmy Bauer Biotec.

A protože osobní zkušenost je nejlepší potvrzení kvality (samozřejmě mimo to, že dodávají do více než dvanácti zemí světa včetně Japonska), přišel čas nabídnout tyto Biorezonátory i vám.

Jaké jsou možnosti ochrany před elektromagnetickým smogem a jednotlivé typy biorezonátorů podle použití a účinnosti najdete v nové sekci našeho webu.

Přeji vám skvělé Feng Shui a spoustu pozitivní energie.

Související příspěvky