Výběr správného prostředí může ovlivnit náš život až z 33%. Co myslíte, je to málo nebo hodně? Osobně si myslím, že opravdu hodně. A proto Feng Shui radí: Chcete-li změnit život, změňte prostředí.

Naše prostředí je totiž tím nejsilnějším a nejúčinnějším nástrojem transformace. Nakonec každému je jasné, že svou sportovní výkonnost nezlepší ve fastfoodu. Pokud chcete sportovat, jdete na hřiště nebo do tělocvičny. Když chcete zlepšit své vztahy, podpořit kariéru, posílit zdraví … je nezbytné vytvořit pro takovou změnu to správné prostředí. A právě to dokáže Feng Shui.

Možná jste už slyšeli o objevu zrcadlových neuronů v našem mozku. Zjednodušeně řečeno, zrcadlové neurony přejímají vjemy z našeho okolí a přizpůsobují jim naši realitu. Trávíte-li svůj čas v krásném a podnětném prostředí, jsou vaše zrcadlové neurony stimulovány pozitivně. A totéž platí i naopak. Ze zkušenosti nebo doslechu určitě znáte příběhy o škodlivém vlivu špatných přátel nebo party na dospívající děti.

 

Síla zrcadlových neuronů

Osobně jsem moderními výzkumy a objevem zrcadlových neuronů nadšená – potvrzují totiž tisíciletá pravidla Feng Shui vytvořená dávnými filozofy.

Využijte proto síly zrcadlových neuronů a pomocí pravidel Feng Shui pro sebe vytvořte podnětné prostředí, které vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Feng Shui dokáže zlepšit vaše vztahy jak partnerské, tak v rodině nebo na pracovišti. Díky aktivaci těch správných míst posílíte pracovní úspěchy, zlepšíte svou finanční situaci, posílíte své zdraví … Feng Shui otvírá dveře k úspěchu, štěstí, životní spokojenosti i blahobytu. Přijměte pozvání na tuto cestu.

Pokud chcete z Feng Shui získat maximum, objednejte si profesionální konzultaci na telefonu 775 897 852 nebo djem@lo-pan.cz

Také můžete aktivovat důležité životní oblasti a lépe poznat sami sebe pomocí vašeho osobního čísla KUA. Kompletní rozbory najdete v sekci e-booky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!