astrologická předpověď
pro rok 2024

–⁠   Rok Dřevěného Draka   –⁠

Astrologická předpověď pro celý rok • Pro všechny Létající hvězdy • Předpověď pro jednotlivá znamení

Ludmila Djemel ASTROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ<br />
PRO ROK 2024<br />
–⁠   ROK DŘEVĚNÉHO DRAKA

41 stran
9 Létajících hvězd • 12 znamení

O předpovědi

Astrologickou předpověď pro vás připravuji každoročně už od roku 2009. Předpověď vychází z čínské taoistické astrologie, ve které se zapojují rok a prvek narození společně s vlivy prvků a Létajících hvězd pro daný rok.

V předpovědi najdete celkový přehled toho, jak jsou vám konstelace nakloněny v oblasti kariéry, vztahů, zdraví, prosperity a dalších oblastech života.

Důležitým prvkem čínské astrologie jsou Létající hvězdy Xuan Kong. Každá z nich ovládá určitou životní oblast – a se začátkem nového roku mění své pozice a obsazují nové sektory Ba Gua.

Některé hvězdy, např. Prosperita, Budoucí prosperita, Romantika a další, jsou pro nás příznivé, avšak potřebujeme vědět, jak jejich působení využít naplno. Když se hvězda neaktivuje, zůstane spící a nepřinese prospěch, který by přinést mohla. Přitom stačí sáhnout a výhody dostat. Vědomě můžeme jejich vliv dokonce výrazně posílit.

Mezi létajícími hvězdami najdeme i hvězdy škodlivé. Jejich působení můžeme oslabit tak, aby na nás daná hvězda neměla destruktivní vliv. V roce 2020 byla např. jedna z negativních hvězd ve východním sektoru zdraví. tomu, kdo neměl sektor zharmonizovaný, hrozily horší následky. Na většinu mých klientů, kteří s předpovědí pracovali, však tato hvězda neměla žádný vliv.

Ludmila Djemel

Konzultantka Feng Shui

Získejte předpověď pro rok 2024

za cenu 598 Kč.

Využijte příznivých vlivů pro vaše znamení a naučte se eliminovat vlivy škodlivých hvězd.

Co říkají majitelé předcházejících předpovědí?

Předpověď pro vás připravuji už 13 let. Za tuto dobu má více, než 7.000 stažení

a řadu skalních příznivců.
Přečtěte si, co o předpovědi říkají:

Získejte předpověď pro rok 2024

za cenu 598 Kč.

Odhalte vše, co potřebujete vědět, abyste se mohli připravit na tento neuvěřitelný čas.

Kdo je Ludmila Djemel?

 

Profesionální konzultantka Feng Shui už od roku 1993, autorka dvou knih a řady e-booků zabývajících se tímto uměním. Můžete ji znát i z mnoha časopisů nebo z televize. Pomohla už několika tisícům rodin, podnikatelů a firmám. Díky jejímu osobnímu poradenství ohledně Feng Shui můžete i Vy zlepšit Váš život v oblasti peněz, zdraví, vztahů, hojnosti až o 33 % a to opakovaně.

Potřebujete se před nákupem ještě na něco zeptat? Napište mi na djem@lo-pan.cz
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!