Už víte, že Feng Shui funguje. Možná jste s jeho pomocí už dosáhli dílčích úspěchů. A teď víte, že je čas posunout se na další úroveň a využít sílu tohoto umění naplno.

objevte potenciál

–⁠   feng shui konzultace   –⁠

u vás doma či ve firmě

Umění Feng Shui může do vašeho života přinést všechno, po čem toužíte. Lepší zdraví, více peněz, skvělé příležitosti pro byznys, vzdělávání či cestování, spokojenost v rodině i vztazích.

Většinou ale nestačí přečíst si pár tématických knížek, vymalovat podle nich správnými barvami, přidat pár dekorací a čekat na zázraky.

Feng Shui je umění pracující nejen s prostorem, ale i s lidmi v daném prostoru žijícími či pracujícími. A tuhle část už vás knihy nenaučí…

Pro koho je osobní Feng Shui konzultace vhodná

Pro podnikatele a majitele firem

Feng Shui vám dokáže nejen přinést více peněz, přihrát ty správné zakázky a ulehčit jednání, ale i zlepšit vztahy a výkony na pracovišti.

Máte-li provozovnu, ve které vás navštěvují zákazníci, úprava podle Feng Shui by pro vás měla být s trochou nadsázky skoro povinná.

Pro ty, kdo chtějí doma sílu Feng Shui využít naplno

Dobře nastavené Feng Shui úpravy v místě, které milujeme a trávíme v něm nejvíce času, dovedou pozitivně ovlivnit celý náš život. Zlepší se rodinné vztahy, vám se začne lépe dařit v zaměstnání či podnikání, vašim dětem ve škole, otevřou se vám nové možnosti…

Právě doma můžeme nejlépe pracovat s energiemi a příznivými směry jednotlivých členů domácnosti a plně tak podpořit jejich potenciál.

 

V případě, že se vám přes veškerou snahu dlouhodobě nedaří

Zejména v případě, že se vám dlouhodobě nedaří v jedné či více konkrétních oblastech, může být chyba v uspořádání vašeho prostoru.

S chybějícími nebo nevhodně umístěnými sektory se dá pracovat, ale pokud je necháte tak, jak jsou, mohou vám dlouhodobě „šlapat po štěstí“.

Abych měla na každého klienta dostatek času i energie, nabízím tuto službu vždy jen několika klientům měsíčně. Návštěvě u klienta doma předchází moje domácí příprava podle zaslaných materiálů a informací – abychom u vás doma mohli rovnou začít pracovat s prostorem.

Pokud máte pocit, že byste tuto službu potřebovali nebo si ji chtěli dopřát, ale zatím není ve vašich finančních možnostech, v klidu začněte s úpravami podle některé z mých knížek či e-booků. Až přijde čas, přijdou k vám i potřebné peníze.

Jak konzultace probíhá?

Před konzultací vás požádám o zaslání několika informací a materiálů k vašemu prostoru a lidem, kteří v něm žijí. U osobních prostorů řešíme data narození, u pracovních prostorů spíše počet osob a typ práce, který v nich vykonávají.

$

Konzultace začíná mou přípravou před konzultací. Projdu si materiály od vás a spočítám energie a vhodné směry pro jednotlivé členy domácnosti.

$

U vás doma nebo ve firmě nejprve s pomocí kompasu přeměříme světové strany a určíme jednotlivé sektory. Ukážu vám, která část vašeho domu, bytu či kanceláře ovlivňuje kterou část vašeho života a zhodnotíme spolu jejich stávající stav a vliv na váš život.

$

Navrhnu vám úpravy. Budeme si povídat o tom, který pokoj v domě či bytě je vhodný pro koho a jak prostor upravit na míru lidem v něm žijícím. Tato část je velmi uindividuální a „ušitá na míru“ konkréntnímu klientovi.

Pro představu – ve stejném bytě by ode mě 4 různí klienti dostali 4 různé rady, jak s ním pracovat – v souladu
s jejich příznivými směry a dlouhodobými záměry. Pokud
o to budete stát, doporučím vám i konkrétní Feng Shui doplňky, které vaše záměry podpoří.

$

Jsem vám k dispozici i po konzultaci. K osobní konzultaci vám navíc nabízím 60 minut pro telefonickou radu
či řešení dotazů po konzultaci. Tento čas můžete využít najednou nebo v rámci několika hovorů.

„Když jsem se s uměním Feng Shui začala seznamovat, nedokázala jsem si ani zdaleka představit možnosti, které nám nabízí – a jeho obrovskou moc změnit náš život, k lepšímu, a to ve všech jeho oblastech. „

Jaká je cena konzultace a jak si ji objednat?

Základní cena konzultace vašeho domu, bytu či firemních prostor je 14.800 Kč. Kromě mé přípravy zahrnuje 3-4 hodiny přímo u vás doma či ve firmě, kde si vše ukážeme, navrhnu vám úpravy a zodpovím vaše dotazy. Pokud během konzultace zjistíte, že chcete řešit ještě nějakou specifickou situaci nebo chcete podrobnější doporučení pro konzultovaný prostor, obvykle není problém se domluvit na prodloužení konzultace. Cena nad rámec základní 4 hodinové konzultace je 2.980 Kč/hodinu (účtuji vždy započatou půlhodinu). S vyšší cenou je třeba počítat i u interiérů s podlahovou plochou větší, než 140 m2 (odhad potřebného času vám na dotaz zašlu předem). U firemních prostor cena platí pro prostory do 50 m2 a nejvýše 2 zaměstnance – u větších prostor vám konzultaci nacením individuálně. Cena dopravy je 6,- Kč/kilometr (cesta tam i zpět).

Pokud chcete konzultaci využít pouze pro úpravu pracovny nebo domácí kanceláře, nabízím tuto službu on-line za cenu 5.880 Kč.

Ke konzultaci domu je možné objednat navíc konzultaci zahrady. Zde vám poradím s tím, jak prostor využít a kam do něj umístit – nebo naopak neumísťovat – důležité prvky , jakými jsou např. bazén, jezírko, ohniště, velké stromy… Konzultace zahrady trvá zhruba 1 hodinu nad rámec času vyhrazeného pro dům a stojí 3.900 Kč.

Do roka od úvodní konzultace si u mě můžete za sníženou cenu 9.800 Kč objednat kontrolní konzultaci, kdy nastolené úpravy zhodnotíme a doladíme prostor tak, aby odpovídal vaší nové realitě.

V případě potřeby můžeme provést konzultaci on-line.

Nad rámec konzultace si u mě můžete objednat i pomoc se zařízením interiéru, např. v podobě asistovaných nákupů. Cena pro tuto službu je individuální.

Jak si konzultaci objednat a jak dlouho se na ni čeká?

Pro objednání konzultace mi napište na e-mail djem@lo-pan.cz . Termín vám obvykle dokážu dát do 2 měsíců od objednání.

Kdo je Ludmila Djemel?

Konzultantka Feng Shui a autorka několika knih se tímto uměním profesionálně zabývá od roku 1993. Za tuto dobu pomohla mnoha rodinám, podnikatelům i firmám zlepšit nejen finanční situaci, ale i vztahy a osobní život.

Věnuje se především osobnímu poradenství, píše knihy a přednáší.
Každoročně připravuje astrologickou předpověď pomáhající využít aktuálních příznivých vlivů a potlačit vlivy nepříznivé.

Je také majitelkou e-shopu s doplňky pro  Feng Shui www.fengshui-interiery.cz

Nejste si jistí, jestli je pro vás konzultace vhodná nebo potřebujete upřesnit cenu?

Napište mi na djem@lo-pan.cz, ráda vám vaše dotazy zodpovím. Pro zjednodušení komunikace doporučuji uvést i vaše telefonní číslo.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!