Ludmila Djemel

 

Feng shui
poradenství

Mým cílem je vytvořit pro vás prostor, který vás bude podporovat a přinese vám zdraví, lásku, hojnost, klid a harmonii. Díky starobylému umění FENG SHUI dokážeme společně vytvořit prostor naplněný radostí, vášní i blahobytem.

Jsem profesionální konzultantka Feng Shui, věnuji se návrhům interierů. Přednáším a pořádám semináře o Feng Shui. Jsem autorkou knih Feng Shui – průvodce po cestě harmonickým životem, Tajemství Feng Shui a e-booků zabývajících se Feng Shui, které najdete na tomto webu.

Jako profesionální konzultantka Feng shui pracuji od roku 1993. Na prvním místě se  věnuji poradenství a harmonizaci prostoru u klientů, přednáším a pořádám semináře. Poskytuji poradenství v soukromých i komerčních prostorech. Zaměřuji se na harmonizaci bydlení, kanceláří i obchodů.

Prostřednictvím Feng shui a osobního poradenství můžete najít řešení řady životních situací jak v soukromém tak i profesionálním životě. Harmonizovat a posílit pozitivní energie v partnerství, zdravotní oblasti, kariéře, financích … Je to krásná cesta a ráda vás na ní povedu.

„Vždy se snažím pro své klienty najít ideální řešení pro jejich soukromý i pracovní život. Feng shui může pomoci zlepšit vaši rodinnou i finanční situaci, posílit zdraví i mezilidské vztahy. Díky Feng shui mám mezi svými klienty také několik zdravých a dlouho vytoužených miminek. 

Dlouholetá praxe

Nabízím Vám možnost individuálních konzultací Feng shui. Vycházím z dlouholeté praxe a trvalého zájmu o problematiku, historii a vývoj Feng shui a příbuzných oborů.

Své vědomosti jsem získala převážně z anglických a holandských materiálů v době, kdy k nim v naší republice nebyl přístup.

Jsem reprezentantkou Školy kompasu a školy Devíti hvězd. Při posuzování prostoru zahrnuji do svých doporučení také aspekty čínské astrologie, čímž získá rozbor na přesnosti.

Objednejte si

Feng Shui poradenství

w

Konzultace

Osobní konzultace je nejlepším způsobem, jak dosáhnout viditelných změn v soukromí i podnikání.

Placené e-booky

Zajímá Vás jak pomocí Feng Shui získat větší osobní podporu, nebo aktivovat některou z oblastí vašeho prostoru?

Rady zdarma

Získejte pravidelné informace zdarma, tipy, taháky a doporučení. Buďte informovaní dříve, než ostatní.

Stáhněte si zdarma

 

Tahák 9 sektorů Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!