Kde začít s Feng Shui, když chcete rychle hmatatelné výsledky? V oblasti hojnosti a prosperity.

představuji vám e-book

–⁠   zbohatněte s feng shui   –⁠

Důležitá místa pro vaši prosperitu • Aktivace sektoru Bohatství • Vytvoření finanční stability a bohatství

Proč začít právě s hojností?

Umění Feng Shui má moc harmonizovat všechny oblasti našeho života – zdraví, vztahy, náš osobní rozvoj a vzdělání, kariéru…

Přesto první otázka na většině mých konzultací zní: „Jak mohu s Feng Shui zlepšit svou finanční situaci?“

Ve Feng Shui jsou peníze vnímány jako energie, kterou nejsnáze ze všech dokážeme manifestovat v hmotě – zatímco na své zdraví či lépe fungující vztah si tzv. nesáhneme, pozitivní změny v oblasti hojnosti vidíme ve svých peněženkách, v číslech na bankovním účtu nebo ve věcech a zážitcích, které jsme si za ně pořídili.

Všechny ostatní oblasti našeho života navíc zlepšíme mnohem snáze, pokud nemusíme celé dny myslet na to, jak a jestli vyjdeme s poslední výplatou. Svoboda nemyslet na peníze, protože jich máme vždy dostatek, přináší svobodu věnovat se tomu, po čem doopravdy toužíme.

Ludmila Djemel

Konzultantka Feng Shui

Co přináší e-book Zbohatněte s Feng Shui?

Feng Shui je umění šité na míru nejen konkrétním domům, ale hlavně konkrétním lidem. Většina knih o něm se ale věnuje pouze jednotlivým sektorům vašeho bytu nebo domu, ale pomíjí to, kdo v něm bydlí. I proto vám doma obecné rady nefungují tak, jak byste si přáli.
Teprve ve spojení s vaším osobním směrem Bohatství a aktivací příznivých Létajících hvězd se dočkáte výsledků, které jste očekávali.

Jak moc mohu s Feng Shui zbohatnout?

Každý z nás má potenciál žít ve finanční stabilitě, nekonečném proudu hojnosti a ano – i v bohatství.

Nemusíme ale toužit po luxusních autech a miliardách na účtu, abychom z jemného umění Feng Shui mohli profitovat. Změny v prostoru ovlivňující bohatství mohou zpočátku vést „jen“ k tomu, že se vaše finanční situace stabilizuje na úrovni, která je vám příjemná, „zalepí se díry“, kterými peníze odtékají, i když by neměly – a vy budete vždy vědět, že žijete ve finančním komfortu, o všechny vaše potřeby je postaráno – a nemusíte přemýšlet o tom, zda můžete dětem koupit zmrzlinu na výletě, nahradit rozbitou lednici nebo jet v létě na dovolenou.

Jsou lidé, kterým tahle změna stačí – a kterým harmonizace oblasti hojnosti a prosperity přinese do života vytoužený klid, jistotu a uvolnění.

Ať už patříte k nim, nebo k těm, kteří chtějí zažít opravdové bohatství, Feng Shui je cestou, po které ke svému cíli můžete dojít.

Jak Feng Shui ovlivňuje hojnost mých klientů?

I malé změny v prostoru často způsobí velké změny v penězích.

Chci žít svůj život ve finanční hojnosti

Už víte, že Feng Shui je cesta, po které se chcete vydat  a získat s ní lepší život ve všech oblastech?
Zbohatněte s Feng Shui je ideální knihou, se kterou můžete začít. Pomůže vám získat finanční jistotu, která tvoří pevné základy pro vše ostatní.
Je jen na vás, zda vám nově získaná hojnost bude stačit pro zlepšení všech dalších oblastí, nebo zda se díky ní rozhodnete v úpravách pokračovat a vydat se cestou opravdového bohatství a úpravy prostoru na míru potřebám vaší rodiny nebo firmy.

Kolik stojí e-book Zbohatněte s Feng Shui?

Cena e-booku je 498 Kč. 

Proč „své dary“ nedávám zdarma?

Možná jste se právě teď zarazili po zjištění, že e-book není zdarma nebo za symbolickou cenu. Pokud tomu tak je, věnujte sami sobě pár vteřin na dočtení tohoto odstavce. Naše hojnost k nám vždy přichází prostřednictvím jiných lidí, výměnou naší energie za jejich. To, co sami vysíláme ven, se nám vrací zpět. Nelze zbohatnout tím, že na někom ušetříme.

Pokud se právě teď rozčilujete nad tím, kolik e-book stojí nebo se cítíte podvedeni, že za něj musíte zaplatit, ovlivňuje vás chudé myšlení. A chudé myšlení přináší chudé výsledky ve finanční oblasti. Je zcela v pořádku si říct „tolik peněz teď vydat nemohu“ nebo „nejsem si jist/á, zda se mi vyplatí za tohle zaplatit“. Ale neschovávejte svou neochotu vydat peníze za pocit, že „máte nárok“ na energii jiných lidí za méně, než za kolik jsou oni ochotni ji vydat. Škodíte tím sami sobě – a právě to se vám bude dít v okamžiku, kdy půjde o vaše peníze – ať už budete žádat o vyšší plat nebo třeba prodávat věci, které již nepoužíváte.

E-booku si cením na tuto částku, protože v sobě zahrnuje mé téměř 30leté zkušenosti s Feng Shui, podané tak, aby byly maximálně zjednodušené a snadno aplikovatelné, ale zároveň stále dokonale fungující. Zároveň si také přeji, abyste si jej cenili natolik, že jej opravdu přečtete a potřebné změny doma uděláte. Cena e-booku se vám pak totiž velmi rychle vrátí zpět.

Kdo je Ludmila Djemel?

Konzultantka Feng Shui a autorka několika knih se tímto uměním profesionálně zabývá od roku 1993. Za tuto dobu pomohla mnoha rodinám, podnikatelům i firmám zlepšit nejen finanční situaci, ale i vztahy a osobní život.

Věnuje se především osobnímu poradenství, píše knihy a přednáší.
Každoročně připravuje astrologickou předpověď pomáhající využít aktuálních příznivých vlivů a potlačit vlivy nepříznivé.

Je také majitelkou e-shopu s doplňky pro  Feng Shui www.fengshui-interiery.cz

Potřebujete se před nákupem ještě na něco zeptat? Napište mi na [email protected]
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!