Kde začít s Feng Shui, když chcete rychle hmatatelné výsledky? V oblasti hojnosti a prosperity.

představuji vám e-book

–⁠   zbohatněte s feng shui   –⁠

Důležitá místa pro vaši prosperitu • Aktivace sektoru Bohatství • Vytvoření finanční stability a bohatství

Proč začít právě s hojností?

Umění Feng Shui má moc harmonizovat všechny oblasti našeho života – zdraví, vztahy, náš osobní rozvoj a vzdělání, kariéru…

Přesto první otázka na většině mých konzultací zní: „Jak mohu s Feng Shui zlepšit svou finanční situaci?“

Ve Feng Shui jsou peníze vnímány jako energie, kterou nejsnáze ze všech dokážeme manifestovat v hmotě – zatímco na své zdraví či lépe fungující vztah si tzv. nesáhneme, pozitivní změny v oblasti hojnosti vidíme ve svých peněženkách, v číslech na bankovním účtu nebo ve věcech a zážitcích, které jsme si za ně pořídili.

Všechny ostatní oblasti našeho života navíc zlepšíme mnohem snáze, pokud nemusíme celé dny myslet na to, jak a jestli vyjdeme s poslední výplatou. Svoboda nemyslet na peníze, protože jich máme vždy dostatek, přináší svobodu věnovat se tomu, po čem doopravdy toužíme.

Ludmila Djemel

Konzultantka Feng Shui

Co přináší e-book Zbohatněte s Feng Shui?

Feng Shui je umění šité na míru nejen konkrétním domům, ale hlavně konkrétním lidem. Většina knih o něm se ale věnuje pouze jednotlivým sektorům vašeho bytu nebo domu, ale pomíjí to, kdo v něm bydlí. I proto vám doma obecné rady nefungují tak, jak byste si přáli.
Teprve ve spojení s vaším osobním směrem Bohatství a aktivací příznivých Létajících hvězd se dočkáte výsledků, které jste očekávali.

Jak moc mohu s Feng Shui zbohatnout?

Každý z nás má potenciál žít ve finanční stabilitě, nekonečném proudu hojnosti a ano – i v bohatství.

Nemusíme ale toužit po luxusních autech a miliardách na účtu, abychom z jemného umění Feng Shui mohli profitovat. Změny v prostoru ovlivňující bohatství mohou zpočátku vést „jen“ k tomu, že se vaše finanční situace stabilizuje na úrovni, která je vám příjemná, „zalepí se díry“, kterými peníze odtékají, i když by neměly – a vy budete vždy vědět, že žijete ve finančním komfortu, o všechny vaše potřeby je postaráno – a nemusíte přemýšlet o tom, zda můžete dětem koupit zmrzlinu na výletě, nahradit rozbitou lednici nebo jet v létě na dovolenou.

Jsou lidé, kterým tahle změna stačí – a kterým harmonizace oblasti hojnosti a prosperity přinese do života vytoužený klid, jistotu a uvolnění.

Ať už patříte k nim, nebo k těm, kteří chtějí zažít opravdové bohatství, Feng Shui je cestou, po které ke svému cíli můžete dojít.

Jak Feng Shui ovlivňuje hojnost mých klientů?

I malé změny v prostoru často způsobí velké změny v penězích.

Chci žít svůj život ve finanční hojnosti

Už víte, že Feng Shui je cesta, po které se chcete vydat  a získat s ní lepší život ve všech oblastech?
Zbohatněte s Feng Shui je ideální e-knihou, se kterou můžete začít. Pomůže vám získat finanční jistotu, která tvoří pevné základy pro vše ostatní.

Cena e-knihy je 498 Kč.

Kdo je Ludmila Djemel?

 

Profesionální konzultantka Feng Shui už od roku 1993, autorka dvou knih a řady e-booků zabývajících se tímto uměním. Můžete ji znát i z mnoha časopisů nebo z televize. Pomohla už několika tisícům rodin, podnikatelů a firmám. Díky jejímu osobnímu poradenství ohledně Feng Shui můžete i Vy zlepšit Váš život v oblasti peněz, zdraví, vztahů, hojnosti až o 33 % a to opakovaně.

Potřebujete se před nákupem ještě na něco zeptat? Napište mi na [email protected]
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!