Reference

Feng Shui Poradenství

Dobrý den, paní Djemelová,

Já tedy zatím asi nemohu posoudit a napsat referenci dle výsledku vaší práce, ale věřím, že až se to rozhýbe na úřadě a poprvé se kopne, už to bude vše dokonalé a pojede vše podle plánu. RD jsem rozhodla postavit, dle toho jak jste mi namalovala. Vnitřně, už jsem cítila na schůzce, že takto předělaný RD, bude v pořádku.

 S vaší prací jsem byla velmi spokojená, komunikace, přístup, možnosti řešení, dokonalé…..líbí se mi váš přístup, vždy najdete správný směr, jak vše vyřešit.

  • jak jste hledala po kavárně světlo, aby se dům překreslil, proste palec nahoru! 

Mluvím o Vás u všech známých a všude Vás budu doporučovat.

 Přeji hezký den.

Radka R.

 

Dobrý den paní Djemelová,

děkuji za zaslané dárky, moc si jich vážím, pomáhají mi v mém osobním rozvoji. K Feng Shui jsem se dostala díky jedné akci a velice mě toto prastaré učení zaujalo a mým cílem je věnovat se studiu. Těším se na každé informace od Vás, máte sympatické stránky a doslova mě každým dalším emailem motivujete ke studiu. Našla jsem si na webu studium na České škole Feng Shui.

Děkuji za sdílení informací a Vašich znalostí.

Přeji Vám všechno dobré a mnoho štěstí, radosti a úspěchů.

S láskou

Iveta Dostálová

 

Doporučení k mému KUA jsem použil nejprve v pracovní oblasti a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Zejména sezení směrem úspěchu na jednáních a schůzkách přineslo nečekané výsledky. Už plánuji aktivování i ostatních oblastí.

Karel Drozd, Praha

 

Paní Djemelovou jsem kontaktovala ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, jak je pro mě důležité místo, v kterém čerpám sílu do dalších dnů a žiju s lidmi, které nadevše miluji – mými dětmi.

Vím, že naši vnitřní harmonii nastavíme nejen postojem k životu, ale i bydlením v harmonickém prostředí a mým cílem, bylo vytvořit pro nás harmonický domov.

Paní Djemelová je opravdová profesionálka a od prvního telefonického kontaktu mi bylo jasné, že jsem si vybrala správně. Osobní setkání a konzultace u nás doma bylo velmi příjemné. Znalosti paní Djemelové v principech Feng Shui jsou obrovské a přesáhlo to mé očekávání. Změny v bytě jsem zavedla ihned a na výsledky jsem nemusela dlouho čekat. Život se začal měnit, věci se daly do pohybu.

Ráda bych poděkovala paní Djemelová za pomoc nechat volně plynout energii štěstí v prostředí, které nás obklopuje.

Milota

Dobry den,

dnes som si precitala dalsi skvely diel z vasho Minikurzu – o feng shui v kupelni.

Pred tokom som kupila byt, v ktorom byvame a kupelna uz bola zrekonstruovana, cize som nerobila zmeny (len som vymenila vanu za sprchu)

Nanestastie mame kuplenu vnutri bytu, cize bez okien, ale v kupelni mam pravidelne spusteny vetrak.

Feng shui poznam uz par rokov, a vase tipy (ako napr. zatvarat zachodovu dosku a dvere do kuplne a pod) teda uz puzivam, aby odtokmi neutekali peniazky. ????

Dakujem pekne a tesim sa na dalsi diel Minikurzu Feng Shui ????

Pekny den prajem,

Katarina

Dobrý den,

srdečně děkuji za rady fengshui, udělali jste mi velikou radost. ????

Přeji krásný, prosluněný den.
S přátelským pozdravem

 

Pešková Jitka ????

Dobrý večer pani Ludmilka! 

Velmi pekne dakujem za tie informácie, ako sa pripraviť  na rok 2014. Tiež mám nejaké pomôcky feng shui už niekoľko rokov.  Ze ich treba každý rok čistiť viem len od Vás. V žiadnej knihe som sa to nedočítala.

Dokonca mince treba meniť najlepšie každý rok som tiež nevedela. myslela som, že sú navždy. Bôžikov mám, podľa Vás si ich na  tento rok pripravím. Už sa teším, ked napíšete   blog o Kuan Yin, mám ju tiež.

Dakujem, s pozdravom,  Z.

Koupil jsem si váš rozbor čísel Kua. To co jsem si přečetl, mi otevřelo oči. V rozboru jsem se našel. Uvědomil jsem si, co způsobilo většinu mých problémů. Rozbor je pro mě vynikajícím nástrojem k životním změnám. Jeho pořízení jsem doporučil své dospělé dceři i přátelům.

Děkuji Josef K.

Vážená paní Djemelová,

děkuji za Váš minikurz, je velmi inspirativní.

Rozhodl jsem se Vám napsat, protože jsem vyzkoušel, jak bude fungovat ten odstavec o počtu židlí u stolu.

Vždy jsme měli u stolu minimálně 5, ale spíše 6 židlí a doma jsme byli jen dva. Protože židle byli již staré, tak jsme je zlikvidovali a nahradili novými. Jenomže jsme nechali židle pouze dvě a jednu dětskou navíc pro náš nejmenší přírůstek. Takže židlí bylo „akorát“. Až po přečtení již zmiňovaného odstavce tohoto kurzu jsem si uvědomil, že k nám vlastně dlouho nikdo nepřijel, žádná návštěva a to jsme dříve byli zvyklí mít návštěvu každý víkend nebo aspoň ob týden.

Tak si říkám za zkoušku nic nedám a přidal jsem další židli. Tušíte správně. Návštěvy k nám opět zase začali jezdit. Takže židlí u stolu máme zase 5. Nikdy bych nevěřil, že to bude fungovat a navíc takto rychle.

Tímto Vám chci poděkovat za to, že k nám opět jezdí návštěvy.

S přáním příjemného dne  Josef Mencl    

Dobry den,

dekuji za vyřízeni objednávky, dorazila v uterý, jsem mile překvapena rychlosti vyřízeni.

Jsem unesena z fléten, svíček, sad a ostatních věci, vše moc krásně a kvalitně zpracováno.

Také moc dekuji za samolepku zavíráni poklopu na záchodě, moc se mi líbí a už jsem ji vylepila:-).

Dekuji a přeji hezky den,

s pozdravem,

Marie V. Ch.  

Dobry den pani Djemelova,

v prvom rade Vam chci podekovat za Vasi praci :). Hned po Vasem odchode sem zacala se zmenamy v dome.

A uz tu mame prve lastovicky. Po doplneni vecmi a farbami v oblasti priatelstva sa zacali ozyvat kamarati. A pokracujem pomaly a citlivo v dalsich veciach aby manzel nezazil sok ked sa vrati zo sluzebky :).

S pozdravem  K.

Dobry den,

zkusím popsat svůj příběh ohledne Vašeho Minikurzu feng-shui.

S manželem jsme dostali možnost bydlet v domě od rodičů. I když byl již zařízen, stále v něm chyběla útulnost. Nevěděla jsem co s tím, proto jsem začala hledat na internetu a postupně se tak dostala k feng-shui a Vašemu minikurzu. Dala jsem si za cil, že každých 14 dni se budu snažit v rámci možností zrealizovat Vámi doporučené rady, o což se vlastně snažím dodnes. 🙂

Jsem moc rada, že mám možnost Váš minikurz odebírat, vlastně jste se trochu postarala o moji náplň a seberealizaci v době těhotenství.

Děkuji a ať se Vám ve Vašem snažení daří!
Zdraví

 

Magda P.

Milá paní Djemelová,

jsem velmi šťastná,  že jsem mohla absolvovat Vaše kurzy. Díky nim se velmi změnil náš život. Energie plynou v pohodě a my jsme taky v pohodě. Těším se na nějaké další pokračování. Máme ještě co upravovat, ale to hlavní jsem díky tomu zvládla.
Děkuji vám, že jste. Přeji hodně zdraví, úspěchů ve Vaší další práci a těsím se na osobní setkání někdy.
Vaše věrná žákyně. Jiřka Hartlová

Dobrý den,

e-book s rozborem čísla KUA mě opravdu nadchnul. Odpovídá tak přesně, že mám dojem, že mě znáte osobně. Až tak je výstižný.

Stanislava M.

Zdravím Vás paní Ludmilko,

moc ráda a často čtu vše, co mi posíláte i Vaše webové stránky, pokaždé se v nich dozvím spoustu věcí, které ještě neznám. Obohatí mi to život, a jakmile je do něj uvedu, začne se mi měnit, pochopitelně k lepšímu. Je to už nějaký čas co jste mi radila při změně v mé ezoterické poradně Andělce, asi si mě nebudete pamatovat. Ale to nemění nic na tom, že od té chvíle se mi začal život ubírat jiným směrem, víc konkrétním, rozšířila jsem služby pro zákaznice a jim se u mě velmi líbí. Všechny samy řekly, že se jim u mě více líbí, je tam větší pohoda, příjemné prostředí a leckdy se jim ode mě vůbec ne chce. Moc děkuji za Vaši pomoc, jsem ráda, že jsem se rozhodla tehdy Vás zavolat 🙂

Přeji Vám hodně a hodně úspěchů ve Vaší práci a ještě víc osobního štěstí.

Jiřina Žaloudková – Andělka

Dobrý deň pani Djemelová,

som veľmi milo potešená Vaším serióznym prístupom a ochotou, ďakujem Vám.

Znova ste ma nesklamali,V áš prístup k práci a k zákazníkom je skvelý, prajem Vám všetko dobré veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

S pozdravom a prianím príjemného dňa

Luptáková Naďa

Dobrý den,

jsem moc ráda, že jsem byla na včerejší přednášce v Prostějově. Něco o FENG-ŠUEJ jsem už sice měla přečtené, ale to vůbec nevadí, nějaké zákonitosti jsem si zopakovala a různé příklady byly inspirující. Malý závěsek na kliku z mincí jsem už pověsila, sice ne na hlavní dveře, ale spíš do vhodné pakua (ještě musím prověřit, zda je to ta správná – včera už jsem neměla sílu něco studovat). Jinak se těším na víkend, že se trochu začtu do Vaší knížečky.
Na přednášku jsem šla hlavně proto, že jsem potřebovala impuls – k vytvoření předzahrádky a možná i k malým úpravám doma. Abych pravdu řekla, moc se mi do těchto úprav nechtělo, ale po včerejšku mám chuť zase tvořit.

Děkuji za inspiraci a přeji Vám pěkný víkend

I.Havlíková

Dobrý den paní Djemelová,

děkuji za zaslané dárky, moc si jich vážím, pomáhají mi v mém osobním rozvoji. K Feng Shui jsem se dostala díky jedné akci a velice mě toto prastaré učení zaujalo a mým cílem je věnovat se studiu. Těším se na každé informace od Vás, máte sympatické stránky a doslova mě každým dalším emailem motivujete ke studiu. Našla jsem si na webu studium na České škole Feng Shui.

Děkuji za sdílení informací a Vašich znalostí.

Přeji Vám všechno dobré a mnoho štěstí, radosti a úspěchů.

S láskou

Iveta D. 

Krásný den,

děkuji za krásné a užitečné rady, které jsem mohla využít pro mne a mou rodinu.

 

S láskou Olga H.

Dobrý den paní Djemelová,

už si pročítám a je to velmi zajímavé. Jsem ráda, že jsem si e-knihu KUA objednala.

Děkuji a přeji pohodový den.

Jana S. 

Dobrý den paní Djemelová,

už si pročítám a je to velmi zajímavé. Jsem ráda, že jsem si e-knihu KUA objednala.

Děkuji a přeji pohodový den.

Jana S. 

Dobrý den,

jsem moc ráda, že mě náhoda (i když na náhody moc nevěřím) k Vám zavála.

Já se feng-shui před tím, než jsem Vás a Váš obchod kontaktovala, nikdy moc nezajímala, i když feng-shui spirálu mám doma už asi 15 let a pořizovala jsem si ji v té době, když jsem začala ,,koketovat” s výkladem karet aktivněji (můj otec je léčitel, takže jsem v tomto prostředí vyrůstala od mala – bude mi letos 30 let).

Někdy po vánocích mě jedna zákaznice v mém shopu žádala, zda nemám čínské mince pro štěstí a jak to mám ve zvyku, tak jsem jí řekla, že jí je seženu a našla jsem Vás a Váš obchod. Sortiment mě učaroval natolik, že jsem se rozhodla navázat s Vámi spolupráci a jak to v mé povaze opět stojí, tak to, co prodávám, tak tím i žiju – takže výrobky, které prodáváte, tak jsem si rozmístila i po bytě tak, jak píšete ve své knize, celkem nedávno jsem stěhovala i nábytek v bytě, aby to bydle dle zásad a zázraky se skutečně dějí.

S feng-shui mě spojují i tattvy a tattvické karty, které vykládám, zapadlo mi to v pravý čas do sebe, protože je to vše o energiích, elementech, které za poslední čas, kdy jsem se přijala jako zcela kartářka, za což se už nestydím, cítím hodně silně a jednám hlavně intuitivně, takže i tu jsem myslím si schopná lidem poradit, co si s feng-shui mají vybrat, aby jim to sedlo a pomohlo (když teda pominu, že bych Vám chtěla fušovat do oboru a mělo mě živit feng-shui poradenství) – odezvy mám kladné.

Přeju Vám hodně úspěchů

Iva Preňková

Dobrý večer,

děkuji za všechny Vaše maily. Všechno, co mi pošlete si moc ráda přečtu. Snažím se změnit aspoň maličkosti a řídit se Vašimi radami.

Přeji Vám hodně dobrých čtenářů a následovníků. Je dobře, že šíříte tyto poznatky mezi lidi. Všichni to moc potřebujeme.

Mějte se moc hezky. C. 

…. Na vámi doporučené místo jsem vystavila dětské botičky. Nyní máme zdravého pětiměsíčního chlapečka. Původně jsme doufali v holčičku, ale na to, že mám v lékařské zprávě uvedenou neplodnost je to báječný výsledek.

Děkuji Eva O.  

Dobrý den

nemám příliš velké zkušenosti s Feng-Shui, něco málo jsem ale již

nastudoval, zejména z knih. Chtěl bych Vám poděkovat za Váš Minikurz, je fajn.

Mějte se fajn  Tomáš B.

Dobrý den paní Djemelová,

ráda bych Vám moc poděkovala za tipy ???? Krystaly nám již visí v oknech a vypadají nádherně. Hvězdička v dětském pokoji vypadá zajímavě. Kulička v kuchyni působí asi nejpěkněji – je totiž v západním okně a kuchyň s jídelnou nám opravdu krásně prozářila ????

Kachničky jsem dala na poličku do jihozápadního “rohu” v obývacím pokoji, kde i spím, protože nemám ložnici. A srdíčka – jsou krásné ???? – ty jsem zavěsila na lustr uprostřed místnosti, visí tak hezky uprostřed pokoje, nad obývacím stolkem. 

A ještě jedna zajímavost – balík s objednávkou mi byl doručen včera 24.4. – přesně v den mých narozenin ????

Mějte se moc hezky a přeji Vám krásné jarní dny ????

s pozdravy z Třince,

Adéla L.    

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!