Pět tipů pro zvýšení energie prostoru

Pět snadných způsobů, jak zvýšit energetickou vibraci vaší domácnosti nebo kanceláře a přilákat tak do života více štěstí.

Kvalita energie vašeho prostoru se naprosto přesně zrcadlí v událostech, které vás den co den potkávají. Stejně jako nemůžete čekat, že se dožijete vysokého věku, pokud nebudete dodržovat pravidla zdravého životního stylu, tak ani od prostoru s nízkou energií nemůžete očekávat, že naplní váš život šťastnými a radostnými událostmi.

Pokud se špatně stravujete, nemůžete očekávat, že několik vitamínových tablet dokáže váš organizmus udržet v potřebné kondici. A pokud máte ve svém bytě nebo kanceláři nepořádek, prach a špínu, neočekávejte, že umístění sošky Buddhy, nebo zavěšení mincí na vstupní kliku dveří vaši situaci vyřeší. Veškeré harmonizační předměty Feng Shui mohou začít naplno fungovat v okamžiku, kdy je energie vyčištěná.

Čistý, uklizený a veškerého nepořádku zbavený prostor doma a v kanceláři vytvoří vysoké energetické vibrace.

 

1. Začněte od hlavního vchodu

Vstup do domu je nazýván „ústy“ prostoru a považuje se za hlavního příjemce energie. Tímto místem k vám vstupuje většina cchi, která vyživuje váš domov. Když je hlavní vstup přetížený a zavalený nadbytkem věcí, hrozí vám problémy ve všech životních oblastech. Pokud chcete přivést do svého domova zdravou podporující energii, na prvním místě ukliďte vstupní prostor. Zbavte ho veškerého nepořádku, zajistěte zde dostatek světla a zabraňte hromadění věcí. Nedopusťte, aby se tu povalovaly boty, tašky, nebo sportovní vybavení. Ukliďte odložené odpadky, kupte botník a najděte vhodnější místo pro záchod vaší kočky. Kupte novou rohožku před vstupní dveře. Vyberte takovou, která se bude snadno udržovat. Jakmile je rohožka trochu opotřebovaná, neváhejte a kupte novou. Přejete si přece, aby energie, která k vám vstupuje, měla co nejvyšší kvalitu. Pravidelně myjte vstupní dveře a udržujte jejich panty dostatečně naolejované. Dobře promazané dveřní panty podporují pozitivní energii a hladký chod všech vašich záležitostí.

 

2. Zbavte se zbytečností

Pravidelně projděte váš dům i kancelář a zamyslete se nad tím, které věci skutečně potřebujete, a které můžete darovat nebo vyhodit. Buďte k sobě upřímní, opravdu potřebujete starou elektroniku, vyřazené časopisy nebo oblečení, které dávno vyšlo z módy? Pokud jsou některé věci ještě funkční, darujte je. A pokud jsou rozbité, přestaňte si namlouvat, že je opravíte, prostě je vyhoďte. Vzdejte se zbytečností a dovolte energii, aby vás překvapila přílivem pozitivních změn. Pocítíte oživení ve vašem podnikání, zlepšení zdraví, prohloubení vztahů i nárůst příjmů. Pokud předešlí obyvatelé vašeho domu zažili smůlu, rozvod, byli nemocní nebo bez peněz, nezapomeňte, že tato negativní energie v prostoru dále přetrvává a může snížit vaše životní štěstí. Tyto negativní vibrace je nezbytné z prostoru odstranit. Použijte Rituál očisty prostoru, který vám přinese pozitivní vibrace. Negativní energii můžete pocítit zejména v prostorech, kde docházelo k hádkám, v místnostech, kde je nedostatek světla, drží se pavučiny nebo plíseň.  Takovýmto místům věnujte zvýšenou pozornost.

 

3. Nezapomeňte, že oheň očišťuje

To není výzva ke žhářství, ale k přidání vonného oleje do aroma lampyzapálení svíčky, nebo vonné tyčinky. Jejich pálení je výborným způsobem k odstranění starých a oslabených energií a vytvoření pozitivních vibrací. Zejména, pokud jste zažili nějakou negativní událost, došlo k hádkám, nebo byl někdo nemocný, je očista ohněm nezbytná. Vůni vybírejte podle svého osobního vkusu, nebo najděte takovou, která je speciálně zaměřena za účelem, pro který očistu provádíte.

 

4. Rozhýbejte energii pomocí zvuku

Možná tomu nevěříte, ale i pouhé zatleskání dokáže pročistit a pozvednout energii prostoru a potěšit vaši duši. Pro pravidelné posílení zvukem je nejlepší zavěsit zvonkohru. Zavěste ji tak, aby ji pravidelně rozezněl proudící vzduch, otvírané dveře, nebo abyste měli možnost ji rozeznít, kdykoli procházíte okolo. Pozitivní vibrace a očistění energií se projeví zejména v sektoru, v kterém bude zavěšena. Zavěšení zvonkohry ve vstupu příznivě ovlivní celý váš prostor.

 

5. Zkontrolujte roční energetické vlivy

Máte uklizeno, byt je provoněný a naplněný pozitivními vibracemi? Tak vám chybí již jen poslední tečka pro dosažení dokonalosti. Přišel čas na zkontrolování ročních energetických vlivů pro jednotlivé sektory Ba Gua a vaše znamení zodiaku. Energetické vlivy Létajících hvězd se každoročně mění a svou pozitivní nebo negativní energií ovlivňují jednotlivé životní sektory. Stejně tak působí energetické vibrace na vaše znamení zodiaku a ovlivňuje příznivé a méně příznivé situace, které nám vstupují do života. Příznivé vlivy je dobré využít pro podporu našeho života a ty negativní je třeba oslabit tak, aby na nás měly co nejmenší vliv. Veškeré informace k nim najdete v sekci Astrologie na našem webu.

Energii vašeho prostoru ovlivňují příznivé a nepříznivé létající hvězdy, které se každoročně mění. Více o nich zjistíte ZDE

https://fengshuiporadenstvi.cz/kurz-letajici-hvezdy-2022/

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!