Chcete hrát, nebo vyhrát? Znáte odpověď?

Možná se to zdá banální, ale je to opravdu důležitá otázka. Celý život je v podstatě hra, kterou hrajeme. Hrajeme o lásku, zdraví, úspěch v kariéře, finanční zajištění …

Hrajeme nejrůznější hry.  Ale ve skutečnosti vlastně nechceme vyhrát. Mnohdy je za tím strach z toho, že uspějeme. Strach z toho, že když dosáhneme svého cíle, budeme odmítnuti lidmi, kteří nás v současné době obklopují.

Ano, hrajeme, ale občas se mi zdá, že hrajeme pro hru samu a ne pro vítězství. Nemám nic proti hře, pokud se hraje dobře, je to zábava. Ale ruku na srdce, nechtěli byste aspoň občas vyhrát? A tak to jen tak šolícháme, předstíráme, že nám jde o vítězství, o skutečný úspěch. Hledáme výmluvy. Čekáme na dokonalost. Na potvrzení okolí. Na souhlas někoho/něčeho/vyšší moci… A mnoho z těchto obav je oprávněných. Když uspějeme, mnozí nás odmítnou, pomluví, zkritizují, vymažou z přátel na facebooku a telefonního seznamu. Ano, to vše se může stát a něco z toho se opravdu stane. Ale skutečně stojíme o ty, kteří nám nepřejí štěstí? Patří takoví lidé do našeho života?

Tak co, chcete hrát nebo vyhrát? Už znáte odpověď?

Jasně, v první chvíli všichni odpovíme ANO, chceme vyhrát, uspět, být milovaní, bohatí, zdraví … Ale podívejme se pravdě do očí, není snadné jít proti proudu. Ale to je přesně to, co úspěšní lidé dělají. Udělají vše pro to, aby dosáhli cíle. Ne tím, že jsou přes mrtvoly a jsou to sobci, jak často říkají ti, kteří neuspěli, ale proto, že překračují své hranice a překonávají svůj strach. Den za dnem. Stále znovu a znovu. Občas je dobré se zastavit, a zamyslet se nad tím, které hry hrajeme jen tak pro radost, které chceme opravdu vyhrát a které bychom raději hrát neměli. Rozhodnout se a udělat maximum pro to, abychom uspěli. Ne vytvořit nějakou imaginární dokonalost, ale krásný, šťastný a naplněný život.

Jak vyhrát a dosáhnout svého cíle? Je mnoho cest a každému vyhovuje jiná. Já už více jak dvacet let nedám dopustit na Feng Shui, harmonický prostor a tradiční čínskou numerologii. Energiím v čase a prostoru se věnuji stále víc.

Tato moje práce (a koníček) se zhmotnil v nový web, zaměřený na astrologii a energie dne. Pokud chcete zjistit, jak se k sobě hodíte s partnerem (a třeba i kolegou v práci), jaká je vaše astrologická předpověď, jestli se máte pustit do realizace svých plánů, nebo jaká je vibrace určitého dne, tak neváhejte. Poznávejte, čtěte a hrajte s námi.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!