Čísla KUA –  čísla pro život

Zjistěte Vaše číslo KUA – vložte své datum narození a vstupte na cestu sebepoznání

 circle-load

Číslo KUA vypovídá o tom, co člověku přinese v životě nejvíce štěstí, úspěchu, zdraví a spokojenosti. Je ukazatelem pocitu naplnění. Správné využití čísla KUA může pozitivně ovlivnit životní cestu. Jeho znalost je počátkem k pochopení životního směřování.

Poznejte jak aktivovat důležité oblasti vašeho života. Podle data narození je každému přisouzeno „magické“ číslo KUA. Toto číslo vám pomůže najít nejlepší směry pro úspěch a bohatství, zdraví, rodinu a vztahy a pro osobní rozvoj a nalezení vlastního já. Pomáhá vám a posiluje vaši energii. Nejdůležitější jsou pro vás zejména při sezení, spaní, nebo práci.

ÚSPĚCH A BOHATSTVÍ

Umožní vám poznání toho, jaké profesionální uplatnění je pro vás vzhledem k vašemu KUA to nejlepší. Zjistíte, jak nejlépe uplatníte své talenty. Váš profesionální rozvoj bude harmonický. Poznáte způsob, který je pro vás nejpřirozenější pro získání bohatství.

RODINA A VZTAHY

Poznáte, jak vytvořit harmonické partnerské a rodinné vztahy. Najít toho pravého partnera. Podpořit fungování pracovního týmu. A to vše způsobem, který je pro vás nejpřirozenější.

VĚDĚNÍ A OSOBNÍ ROZVOJ

Najdete pro sebe ideální cestu k osobnímu rozvoji, způsob studia, který vám nejlépe vyhovuje. Spojení s intuicí a vyšším já.

ZDRAVÍ

Tato část vám ukáže nejlepší cesty, jak pečovat o své zdraví. Jak si udržet skvělou kondici a dosáhnout harmonie

Ke každému zakoupenému KUA získáte zdarma čtyři bonusy: aktivační karty pro jednotlivé oblasti k okamžitému použití.

Číslo KUA – číslo vaší životní energie se liší pro muže a ženy.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!