Ona Drak + on Tygr

Ucházející partnerství

 

Pro to, abyste vytvořili fungující partnerství, musíte oba napnout všechny síly. Oba jste okázalí, ambiciózní a odvážní. Trvale upřednostňujete změnu a novinky před starými pořádky. Vaše seznámení je plné jiskření a romantiky. Ale jak běží čas, vášně ubývá a vztah upadá do stereotypu, který vám nesvědčí. Muž Tygr touží po velení a snaží se svou partnerku řídit. Žena Drak s ním soutěží o moc a postavení v rodině. Snaží se tak vymanit z tygří vlády a omezování, které přináší.

Ona

Ženy narozené ve znamení Draka překonávají ostatní v inteligenci, věří v ideály a mají mimořádnou povahu.

Nicméně pokud chtějí uspět v lásce a kariéře, musí být odhodlané a nepolevit ani na okamžik. Jejich partnerské vztahy obvykle probíhají hladce a bez problémů. Manželský stereotyp jim však nedělá dobře.

Z barev je pro ně vhodná zlatá, stříbrná a šedá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou srdcovka a ostrožka zahradní.

Podpořit harmonii a soudržnost partnerského  vztahu může žena Drak dvojicí přívěsků Drak a Fénix, tradičními symboly mužské a ženské energie.

On

Muži – Tygři jsou nezávislí a milují dobrodružství. Mají silnou vůli. Z jejich vystupování vyzařuje přirozená důstojnost, moc a důvěryhodnost. Jsou přirození vůdci. V jejich životě se neustále střídají vzestupy a pády. Nemají vlohy pro týmovou práci a komunikační dovednosti. Díky tomu si mohou snadno udělat nepřátele.

Jsou oblíbení a vždy středem pozornosti. To může velmi zkomplikovat jejich partnerské vztahy. Bez ohledu na to, zda jsou svobodní nebo ženatí, měli by se naučit své partnerce vyjadřovat více ohledů a pozornosti.

Z barev je pro ně vhodná modrá, zelená, bílá, šedá a oranžová.
Květina, která jim dodává energii, je starček (cineraria).

Pro muže narozeného ve znamení Tygra se jako osobní talisman nejlépe hodí nosit při sobě přívěsek Tygr z přírodního topazu.

Toužíte po tom udělat pro své partnerství víc a poznat sebe i svého partnera lépe? Objevte svá čísla KUA a využijte jejich sílu nejen pro posílení vaší lásky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!