Také máte doma nějakého chlupatého miláčka? A víte, jaký vliv má jeho přítomnost na kvalitu Feng Shui? A jaký vliv má kvalita Feng Shui vašeho domova na něj?

Stejně jako lidé, jsou i naši domácí mazlíčci ovlivňováni kvalitou Feng Shui energie domova. Také přítomnost zvířat v domácnosti má na pozitivní tok energie příznivý vliv. Zvyšuje se vibrace energie jang a tím i energetická kvalita prostoru. Šťastný a spokojený domácí mazlíček jednoznačně zvyšuje pozitivní vibrace prostoru. Tím, že o něj pečujeme, pomáháme tuto energii navyšovat.

Některá domácí zvířata vnáší navíc podle Feng Shui do prostoru bonus ve formě speciálně zaměřené energie.

Ryby přináší úspěch v kariéře a podnikání a zbavují vás negativní energie.

Kočky přivolávají úspěch ve finanční oblasti.

Chování andulek a dalších ptáků v kleci Feng Shui nedoporučuje. Ptáci symbolizují Fénixe, energii jihu, svobodu a rozlet. Chování v kleci tuto energii omezuje a tato symbolika se přenáší do života chovatele.

Kvalitní péče o domácí mazlíčky navyšuje pozitivní energii vašeho domova.

Pokud máte doma nějaké zvíře, tak nejhorší, co můžete udělat je, zanedbávat péči o něj. Stejně jako péče o rostliny, tak i zanedbání péče o domácí mazlíčky může vnést do vašeho domova negativní Sha Cchi. Máte-li doma akvárium, vždy v něm udržujete vodu křišťálově čistou. Zakalená voda a nemocné rybky by měly destruktivní vliv na vaše bohatství a pracovní úspěch. Nemocný pes nebo kočka také přímo odrážejí kvalitu vašeho prostoru. Traduje se, že zvířata přebírají naše zdravotní problémy na sebe. Pečlivě si proto všímejte případných chorob vašeho mazlíčka a udělejte vše pro jeho brzké uzdravení. Zjednejte také energetickou nápravu v prostoru s využitím pravidel Feng Shui.

Udržujete v domácnosti energetickou rovnováhu.

I přesto že své zvířátka milujete, je nutné udržovat rovnováhu a hierarchii v domácnosti. V žádném případě nesmíte dopustit, aby se váš domácí miláček cítil pánem domácnosti. Ovládl by tak energii prostoru a závažně narušil jeho rovnováhu. Vyvarujte se toho, aby považoval za samozřejmé zaujímat stejné místo v prostoru jako vy. Žádnému zvířeti by nemělo být dovoleno spát v posteli. Pokud to dopustíte, narušte tím významně rovnováhu v prostoru, který má být vyhrazen vaší partnerské energii. Ani polehávání mazlíčka na gauči před televizí není tím správným místem. Zaměřte se na symboliku, kterou místo používané vaším mazlíčkem zaujímá. Spí s vámi v posteli místo životního partnera? Je první v kuchyni při otevírání ledničky? Řídí váš život a rozhoduje o vašem denním programu? Potom nastal čas na změnu. Pánem domácnosti jste přece vy! Pokud mu chcete dopřát pohodlí, vyberte vhodný nábytek nebo pelíšek ve specializovaném obchodě.

Dovolte vašemu mazlíčkovi, aby pozvedl energii Feng Shui vašeho domova

Využijte doporučení Feng Shui, které dopřeje vašemu mazlíčkovi dostatek pozitivní energie a současně pozvedne energii vašeho prostoru. Základem pro jeho zdraví je dostatek čisté vody. Zajistěte mu k ní bezproblémový přístup. Stejně tak jeho „koupelna“ (ať už v domě nebo na zahradě) musí být stále čistá a přístupná. Červený obojek, nebo červený zvonek zavěšený na obojku zvýší jeho energii jang a posílí energii ohně v prostoru. Pokud rozšiřujete svou zvířecí rodinu a pořizujete nové zvířátko ke stávajícímu, pořiďte oběma zelené obojky. To jim pomůže rychleji najít společnou řeč a udržet vyrovnanost a rovnováhu. Protože všechna srstnatá zvířata jsou ve Feng Shui přiřazována k energii Ohně, doporučuji vám umístit pelíšek vašeho mazlíčka v tomto sektoru. To přispěje k jeho zdraví a vyrovnané energii.

Samozřejmě myslete na to, že základním pravidlem Feng Shui je pořádek. Proto jeho hračky ukládejte do speciálního boxu. Zabráníte tak šíření nebezpečné Sha Cchi.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!