Určitě všichni dobře znáte účet za energie. Za to, kolik jsme spotřebovali plynu, nebo elektřiny. Také už dobře známe Energetické štítky na spotřebičích a začínáme si zvykat na stejné štítky týkající se bytů a domů. A vysoký účet nám říká, že spotřebováváme hodně. A pak už jen záleží na tom, jak „hodně“ je to pro naši peněženku.

Také každý z nás osobně má svůj energetický účet – takový, který nám říká, jak moc máme osobní cchi, vitality, zdraví, kreativity … A většinou dobře víme, kdy je čas tak zvaně “dobít baterky“. Dalo by se také říct, kdy je čas zaplatit účet.

  V tomto případě ne penězi, ale odpočinkem, zdravou stravou, nebo pohybem na čerstvém vzduchu. Protože pokud to neuděláme, vystaví nám účet život sám – možná prostřednictvím zdravotních potíží, sníženou vitalitou, nebo zhoršených mezilidských vztahů. Ale platit musíme vždy. Je jen na nás, kterou možnost si vybereme. Pokud jsme si vědomi svých pocitů, obvykle víme, jaký je v tomto případě stav našeho konta.

A stejně jako my, má i náš životní prostor svůj vlastní Energetický účet. Víte, jaký je jeho stav? Jaká je jeho síla a kondice? Ubývá mu energie? Stagnuje? Nebo je nabitý vitalitou a přímo září?

Možná si myslíte, že tuto odpověď neznáte, ale já jsem přesvědčena, že ano. Kondice vašeho bytu je úzce spojena s vaší osobní energií.

Protože velkou část života trávíme v uzavřeném prostoru, potřebujeme, aby byl energeticky silný. Jen tak dokážeme i my udržet svou vitalitu. Pokud jste unavení, cítíte se slabí, býváte často nemocní, podráždění, bolí vás hlava …. Znamená to, že s prostorem, ve kterém žijete, nebo pracujete, není vše v pořádku. Jeho energetický účet je nízký, jeho Feng Shui slabé.

  • Energetický účet našeho prostoru může být slabý, protože je v něm nedostatek světla (světlo = život = vitalita). Šero, malá okna, slabé žárovky, to vše způsobuje snížený příjem energie, která se k vám nedostane v dostatečném množství.
  • Energie z prostoru uniká příliš rychle a tak ho nedokáže dostatečně vyživit.
  • Prostor má nedostatky vzhledem k pravidlům Feng Shui – stavební, nebo chyby při jeho zařizování.
  • Energie prostoru je oslabena velkým množstvím technických zařízení. Vím, že jedna televize, nebo mobil vypadají v podstatě nevinně, ale zkuste sčítat: elektrické vedení + televize + WIFI + mobilní telefony + počítač a notebook + dětská chůvička + + +

Pokud se něco z výše jmenovaného týká i vás, je čas na změnu. Harmonizujte svůj prostor pomocí Feng Shui. Neutralizujte negativní vliv moderních technologií vhodným Biorezonátorem. Roztáhněte záclony a otevřete okna, nechte vstoupit do svého prostoru svěží a vitální energii. Posilte energii zavěšením křišťálů pro Feng Shui.

Jedno staré arabské přísloví říká: Kopejte studnu, dřív, než budete potřebovat pít. Prostě udělejte akci. Nečekejte, až váš účet klesne do mínusu a vesmírná banka vám vystaví účet.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!