Zimě vládne prvek Kov a ten je spojován s prosperitou a prestiží. Pojí se k němu stříbrná a zlatá barva a kulatý tvar. To vše najdeme i na mincích, takže spojení Kovu a prosperity není určitě náhodné. Do konce února, v době, kdy ještě vládne zima naplno je ideální čas tuto sílu využít.

Kov je úžasný prvek, a pokud je aktivován správně, může vám přinést téměř zázračné štěstí. Takové, které odlišuje průměrně úspěšné lidi od těch, jejichž hvězda září přímo oslnivě. Kov je skvělý vodič energie a to nejen elektrické. Ve Feng Shui Kov vytváří prvek Vody. Ta je spojována s úspěchem v obchodě a kariéře. Voda také vyživuje prvek Dřevo a to podporuje energii peněz a prosperity. Správně využitá energie Kovu vám pomůže pročistit a rozpohybovat stagnující oblasti vašeho života. Dodá vám sílu a přivede na pomoc ty správné lidi. Otevře dveře ke štěstí a úspěchu. Prvek Kov uplatněný na těch správných místech přinese neočekávané štěstí a obchodní příležitosti.

Aktivujte sílu Kovu doma i ve firmě pomocí 7 tipů

1. Podpořte energii příznivé hvězdy Bílá

Hvězda Bílá se pro rok ohnivého Kohouta usídlila v Energetickém centru našich prostorů. Její příznivé působení může přinést štěstí a prosperitu všem obyvatelům domu. Je příznivě nakloněna podnikání a postupu v kariéře.

Energetické centrum je spojováno s prvkem Země, který podporuje sílu Kovu. Umístění drobné kovové dekorace vám pomůže rozproudit energii. Repliky čínských mincí, zlaté ingoty, kovová zvonkohra nebo zvonek vám ji pomohou aktivovat.

Také můžete udělat malý rituál: Třikrát projděte v kruhu (po směru hodinových ručiček) před vašimi vstupními dveřmi a zvoňte při tom na kovový zvonek. To pomůže stimulaci energie, přilákání nových příležitostí a zvýšení příjmů.

2. Hvězda Nebe ovlivňuje sektor Kariéry

Příznivá hvězda Nebe se v tomto roce usídlila na severu, kde při správné aktivaci dokáže rozpohybovat vaše podnikání. Její silná kovová energie podporuje prvek Voda, který této oblasti vládne. Tato kombinace přispívá k větší rozmanitosti příležitostí, které vám budou v podnikání nabídnuty. Nečekaně se mohou objevit i nabídky na zahraniční spolupráci. Díky působení hvězdy Nebe bude vaše podnikání v neustálém pohybu vpřed.

Tato energie je pro vás příznivá zejména pokud se vstupní dveře vašeho domu nacházejí v severním sektoru. Ale aktivace této oblasti se vám vyplatí v každém případě. Křišťál Feng Shui ve tvaru koule tuto energii posílí a navíc napomůže harmonické komunikaci. Svou osobní energii pracovní úspěch zvýšíte nošením zlatých a stříbrných šperků. Více o působení létajících hvězd se dočtete v astrologické předpovědi pro rok ohnivého Kohouta.

3. Bílá – barva Kovu a luxusu

Bílá je nejen barvou Kovu, ale také symbolem luxusu a prestiže. Najdete ji v luxusních interiérech i na drahém oblečení. Představuje výjimečnost a přepych. Přitahuje pozornost. Zařaďte do svého šatníku více bílé barvy. Budete přitahovat pomoc a podporu. Energie bílé je jang, budete se tedy snáze rozhodovat a lépe řešit vzniklé situace. Ženám podnikatelkám nebo manažerkám prospěje zejména kombinace bílé se zlatými šperky. V mužském prostředí si snáze získají autoritu, aniž by ztrácely svou ženskost.

4. Rozhýbejte energii

Když energie stagnuje, tak je to špatné. Platí to ve vztazích, zdraví i ve Feng Shui. Aby byla energie zdravá a svěží, tak musí byt v pohybu. Pokud chcete zvýšit své bohatství a prestiž, použijte k jejímu rozhýbání čínské mince. Nejlepší je dát tři čínské mince svázané červenou stužkou do peněženky a účetní knihy. Také je můžete vložit do desek s podklady k bankovním účtům nebo investicím. Aktivujte jejich pomocí svůj domácí nebo firemní trezor, nebo místa, kde ukládáte peníze.

5. Přivolejte štěstí z těch nejvyšších míst

Aktivujte severozápadní část vaší kanceláře nebo pracovny. Ta reprezentuje přátele, mocné ochránce a důležité kontakty. Díky této podpoře, nebo důležitým informacím, které získáte, můžete udělat významný pokrok v kariéře, nebo rozšířit svůj okruh kontaktů. Tuto oblast posiluje kov, nejlépe ve zlaté barvě. Můžete zde vystavit sošku Ganeši, nebo ochránce Kwan Kung.

6. Mince, mince a zase mince

Nejen v peněžence a účetní knize. I na dalších místech vám repliky čínských mincí pomohou rozhýbat finanční energii. Zavěsit šňůru mincí na vnitřní kliku dveří – to je samozřejmost. Na notebook nebo počítač? Jistě. Hodí se i na pracovní tašku nebo kufřík.Také můžete dát mince pod koberec v předsíni, kde je vyskládáte do tvaru šipky mířící dovnitř.

7. Využijte sílu talismanů

Talismany sou skvělým způsobem, jak získat ochranu a přilákat druh energie, který potřebujete. Malý talisman zavěšený na kabelce, vložený do peněženky, nebo jen tak v kapse. Ochranné kartičky, Sáčky štěstí zaměřené na nejrůznější oblasti našich životů, ověsy z kovu nebo polodrahokamů … Talismanů zkrátka není nikdy dost. Jsou skvělými vodiči energie a pomohou vám rychleji dospět k vytouženému cíli. Vybrat si můžete vhodný talisman pro téměř každou příležitost, a pokud jste to ještě nezkusili, neváhejte. Možná budete jejich účinností překvapeni.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!