Ráno brzy vstát, spěchat do školy, potom na kroužky, doma rychle úkoly a už je čas jít do postele. Školní rok se rozběhl naplno a nároky kladené na naše děti neustále rostou.

Předpokládám, že vy jako rodiče se nyní vzpamatováváte z chaosu, který začátek roku přinesl v organizaci vašeho času – svačiny, vyzvedávání dětí, převážení na kroužky a k tomu ten finanční nápor na vaši peněženku. Věřím, že se situace začíná zklidňovat a vše zapadlo těch správných kolejí. Také počasí už tolik neláká ven. Díky tomu myslím, že nadešel ten správný čas pro zamyšlení nad stavem dětských pokojů. Co jim náročné studium trochu ulehčit pomocí Feng Shui?

Správně použitá pravidla Feng Shui dokážou vnést do dětských pokojů silnou vitální energii a radost. Současně uleví prostoru od chaosu, který většinu dětských pokojů trvale provází.

Energie dětí a mladých lidí je silná a pro to aby dobře prosperovala, potřebuje dostatek volného prostoru. Pomocí Feng Shui můžete posílit zdravý růst svých dětí, dát jim pocit lásky a pozornosti, podpořit jejich studijní výsledky…

Přáním všech rodičů je, aby jejich dítě vzpomínalo na dětství a roky prožité v rodině jako na jedno z nejšťastnějších období života.

Tak pojďme na to:

Vím, že byste nejraději dodrželi stylový design v celém domě, včetně dětských pokojů. Ale v případě vašich dětí, buďte prosím flexibilní. Dopřejte jim radost z výběru vlastních barev vymalování, obrázků a dekorací. Pocit štěstí a spokojenosti vašeho dítěte je důležitější než jakýkoli design.

Pravidla Feng Shui uplatňujte s citem. Buďte jemní, ale v zásadních věcech neustupujte.

  • Vyberte vhodné umístění postele vzhledem k vstupu do místnosti a pokud možno i v harmonii s číslem KUA.
  • Nakupte dostatek úložných boxů na hračky a drobnosti – pomohou vám ubránit se chaosu.
  • Kupte velkou nástěnku, na kterou si váš potomek může vystavit své trofeje a obrázky toho, co je momentálně centrem jeho pozornosti.
  • Při výběru obrázků dbejte na to, aby měly jejich náměty výrazně pozitivní nádech. Vyvarujte se veškeré negativní nebo destruktivní symboliky. Vybírat můžete i v sekci Děti a rodina našeho e-shopu.
  • Čerstvý vzduch přináší svěží „cchi“ a podporuje zdraví a soustřední. Nejen prach, ale také elektrosmog, který vyzařují mobily počítače a další elektrospotřebiče, to vše může vaše dítě oslabit. V případě potřeby použijte vhodný biorezonátor.

A nezapomeňte na jedno z nejdůležitějších pravidel Feng Shui – vyhazujte, vyhazujte a vyhazujte, nebo rozdávejte … Tím myslím věci a hračky, jimž vaše děti již odrostly.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!