Hotel AMARILIS je jedním z prvních hotelů v ČR zařízeným podle pravidel Feng Shui. Měla jsem čest spolupracovat při jeho zařizování od samotného začátku.

Již od započetí přestavby celý tým pečlivě dbal na zachování architektonického návrhu budovy podle plánu  významného českého architekta Ludvíka Kysely Postavené v letech 1928 – 1928 pro úrazovou pojišťovnu Patria.

Hodiny strávené v budově uprostřed přestavby během nejchladnějších zimních měsíců jsou pro mne nezapomenutelné. Kdo z vás ví, jak vypadá budova v přestavbě, si to snadno představí – hromady sutě, igelitové plachty přehrazující jednotlivé prostory, hluk vrtaček a bourání a k tomu průvan a zima.

O to víc si cením citlivého přístupu majitelů hotelu, kteří byli již od začátku rozhodnutí zohlednit při stavbě pravidla FENG SHUI. Cílem bylo vytvořit příjemný harmonický prostor plný pozitivní energie. Věřím, že se nám to podařilo.

Harmonické prostředí v duchu Feng Shui

Pokud chcete do detailu studovat práci L. Kysely a užít si harmonické prostředí v duchu Feng Shui, potom určitě vyrazte na oběd nebo do wellness centra v tomto hotelu. Najdete ho na adrese Praha 1, Štěpánská 18. www.hotelamarilis.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!