Znali v Yorkshiru jen puding nebo již téměř před 100 lety uplatňovali pravidla Feng Shui?

Do nedávna bych hlasovala pro ten puding. Nakonec Yorkshirský puding je jedno z nejtradičnějších jídel této oblasti. Ale z tohoto omylu mě vyvedla po letech opakovaná četba knihy J. Herriota – To by se zvěrolékaři stát nemělo.

Na straně 111 jsem ke svému překvapení četla toto: Sigfried se vesele usmíval, ale viděl jsem, že není ve své kůži. A to hlavně pro svoji nevýhodnou a netaktickou pozici. Slečna Harbottlová umístila psací stůl šikmo přes roh proti vstupním dveřím a než k ní Sigfried došel, musel přejít skoro celou místnost. Z jejího hlediska to bylo strategicky dokonalé. Viděla každý centimetr pokoje, a když byly otevřené dveře, viděla i na chodbu. Nic jí neuniklo – měla mocenské postavení.

Z mého pohledu se jedná o nádherný a naprosto výstižný popis jedné ze zásad Feng Shui pro umístění pracovního stolu, sedačky v obýváku nebo postele. Zajišťuje nám to hlavní, bezpečnou pozici s přehledem po okolí. Prostě MOCENSKÉ POSTAVENÍ.

Můj pracovní stůl tuto pozici zaujímá. A navíc zde sedím v harmonii s mým číslem KUA, tedy mi prospívá ve všech směrech.

A jak jste na tom vy? Také zaujímáte ve svém prostoru MOCENSKÉ POSTAVENÍ?

Přeji vám skvělé Feng Shui.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!