Pravidla karantény se uvolňují, ale opravdu máme vyhráno?

Úspěch nebo prohra jsou v našich rukou  – v tuto chvíli víc, než kdykoli dřív. Procházíme rokem bouřlivých změn a ne všechny se nám zamlouvají. Přemýšlíme, jak se k nové situaci postavit a vyřešit ji tak, abychom ochránili svou rodinu, udrželi si pevné zdraví a zajistili finanční stabilitu.

Harmonizace Létajících hvězd 2020

Kurz

 Cena kurzu 1.480,- Přihlaste se dnes a ušetřete 740 Kč (platí do 31.5.2020)

Kurz již otevřen – začněte ihned a ovládněte energie.

Naučte se jak zharmonizovat svůj prostor tak abyste dosáhli úspěchu jak v soukromí, tak ve finanční oblasti.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Pravidla se sice uvolňují, ale ty největší změny jsou teprve před námi. Omezení pohybu, nošení roušek, obavy z nákazy… to je jen malá ochutnávka toho, co pro nás připravil rok kovové Myši, který podle čínského kalendáře končí 12. února 2021.

Do konce roku kovové Myši zbývá ještě spousta času a tak se vám harmonizace energie Létajících hvězd mnohonásobně vyplatí. Jejich vliv teprve začíná nabírat na síle. A právě proto je Váš domov tak důležitý.  Musí Vám poskytnout ochrannou náruč, dodat energii, léčit Vaše tělo i duši a podpořit Vaše záměry.

Bez potřebných úprav přinesou Nebezpečné létající hvězdy frustraci, polarizaci názorů a postojů, finanční ztráty zlost i zármutek. A energie příznivých hvězd se bez aktivace zbytečně vytratí.

Kurz Harmonizace Létajících hvězd 2020 je přesně zacílen na harmonizaci energií tohoto roku.

Vstupte ihned a získejte slevu 50%

První „ochutnávku“ síly Létajících hvězd jsme již zažili:

– naše zdraví bylo v ohrožení – sektor Zdraví je zasažen nebezpečnou hvězdou Pět žlutí

– obchody a podnikání utrpěly omezeními, která nám byla nařízena – sektor Obchod a kariéra je ovlivněn nepříznivou Hádavou hvězdou

– dobrou reputaci a prosazení se zasáhla hvězda Tai Sui – Nemoc

Výsledky působení těchto hvězd jsme mohli sledovat takříkajíc v „přímém přenosu“ a moc se nám nelíbily.

Tyto energie na nás mají vliv až do 12. Února, kdy převezme vládu nad rokem Kovový Buvol.

To znamená, že je před námi ještě několik měsíců, během kterých můžete díky uplatnění doporučovaných změn obrátit nepříznivé energie ve svůj prospěch a prožít úspěšný rok.

 „To jestli se vám podaří oslabit energii nebezpečných hvězd a posílit energii těch příznivých ovlivní vaši osobní i finanční situaci nejen po tento rok.“

Proto jsem se rozhodla připravit pro vás video kurz k Létajícím hvězdám, který vám ukáže, jak využít váš prostor k posílení příznivé energie a neutralizaci nebezpečné cchi nepříznivých hvězd.

Vstupte ihned se slevou 50 %

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Pokud se vám nedaří tak, jak si přejete, nebo chcete navýšit energii svého domova, musíte vytvořit energeticky silné prostředí. Takové, které vám umožní finančně zajistit vaši rodinu, vytvořit harmonické vztahy, udržet si pevné zdraví a naplnit své ambice.

 „Létající hvězdy nás letos tvrdě zasáhly. Nečekejte na zázrak a zachraňte svůj rok. Peníze, rodina, zdraví… najděte rovnováhu a získejte vše.“

Teď nebo nikdy. Nečekejte, až Vás a Vaše milované energie nebezpečných hvězd zasáhne nepřipravené. Naučte se jak zvládnout jejich energii a prožijte skvělý rok.

Díky získaným informacím nastavíte energie tak, že Vás budou podporovat ve všech oblastech Vašeho života. Nečekejte na to, až Vás nepříznivý vliv Létajících hvězd zasáhne plnou silou a omezí Vaše příležitosti.

Zvu vás tímto do kurzu Harmonizace Létajících hvězd 2020.

Co vás v kurzu čeká?

9  lekcí, v kterých Vám podrobně a jasně vysvětlím působení jednotlivých hvězd a jejich energetický vliv na Váš život. Nepříznivou energii zmírníme nebo zneutralizujeme a příznivou posílíme tak, abyste z jejich působení měli maximální užitek.

Dozvíte se, jak provést jejich harmonizaci přímo u Vás doma.

Díky tomu ochráníte svou rodinu i podnikání před nepříznivými energiemi, zajistíte si finanční stabilitu, podpoříte své zdraví i vztahy.

PDF ke každé lekci

Bonus v hodnotě 993,- Kč  15 min. telefon se mnou, k zodpovězení případných otázek k Létajícím hvězdám.

– kurz není časově omezen, k lekcím se můžete průběžně vracet tak, jak budete potřebovat a to do února 2021, kdy hvězdy změní své pozice
Do kurzu můžete vstoupit kdykoli po oficiálním zahájení
Od otevření první lekce se Vám každý další zpřístupní nová lekce (k předchozím lekcím se můžete dle potřeby vracet)

Vstupte ihned se slevou 50 %

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!