PROFI

 

balíček služeb

Home office, vaše domácí pracovna – konzultace on line

Konzultace pro vaši domácí pracovnu, co můžete očekávat:

– vyjasnění si profesního zaměření

– zvýšení výkonnosti (za méně času lepší výsledky)

– posílení kreativity

– lepší soustředění

– snadnější komunikace s klienty

– nárůst celkové spokojenosti, efektivity a chuti vytvářet nové projekty

– odstranění stagnace a celkové rozproudění energie

– vnitřní spokojenost a prosperita

 

Cena zahrnuje

– úvodní telefonát, ve kterém se domluvíme na potřebných podkladech

– probereme vaše očekávání a naplánujeme termín konzultace

– 1 hodina mé přípravy před konzultací

– 1,5 hodiny konzultace k vaší domácí pracovně: sladění prostoru s vaším prvkem narození, rozmístění nábytku, umístění pracovního stolu podle vašeho čísla KUA, výběr barev a dekorací a další tipy k harmonizaci prostoru na základě vašich potřeb.

 Cena 5880,-

Více informací a objednávka

 

Telefonicky: +420 775 897 852

E-mail: djem@lo-pan.cz

SALON, KADEŘNICTVÍ, MALÁ PROVOZOVNA, OBCHOD

 

– do 50m2 a dvou osob
– na místě nebo On-line

 

Analýza prostoru podle systému Ba Gua a školy Kompasu. Zaměření a zakreslení jednotlivých sektorů do plánku.

Vyhledání silných a slabých míst podle systému Devíti hvězd, zapojení získaných informací do analýzy a zohlednění jejich vlivu při harmonizaci prostoru.

Do analýzy zapojím znamení zodiaku, prvek narození a čísla KUA. Správné využití těchto informací a jejich zapojení do analýzy podpoří navýšení energie a prosperitu firmy

Zaměříme se na rozbor aktuální situace – směry, prvky, energetické vlivy. Díky tomu získáme informace, které nám ukážou, co a jakým způsobem ovlivňuje Vaši situaci a jaký to má vliv na Váš úspěch nebo neúspěch.

 

Poté určíme nejlepší způsoby, jak Váš pracovní prostor upravit tak, aby bylo dosaženo požadovaných změn a zvýšila se celková prosperita podniku.

 

Co Vás čeká

Profesionální konzultace v časovém rozsahu 3-4 hodiny

Návrh na optimální uspořádání prostoru, rozmístění pracovních stolů, lehátek nebo jiného vybavení dle Vašeho oboru. Doporučení rostlin a dekorací, které pomohou zlepšit pracovní prostředí a navýšit jeho energii.

Zhodnocení a doporučení vhodných tvarů, barev, textur a přírodních prvků tak, aby podpořily harmonii 5 elementů.

Analýza celého prostoru a nalezení toho nejlepšího řešení na míru obyvatelům domu a zohlednění jejich životního stylu a vkusu. To vede k celkové životní harmonii a dosažení cílů.

Na závěr proběhne rekapitulace doporučených změn a zodpovězení dotazů.

Následná on-line konzultace v celkovém rozsahu 1 hodina pro zodpovězení dotazů a pomoc s realizací doporučených změn po Skypu, telefonu nebo Zoomu (lze čerpat po minutách po dobu 1 roku po konzultaci)

V případě osobní konzultace bude k ceně připočítána doprava na místo a zpět

14 800 Kč

Více informací a objednávka

 

Telefonicky: +420 775 897 852

E-mail: djem@lo-pan.cz

KANCELÁŘE FENG SHUI

 

Díky své dlouholeté praxi (od roku 1993) Vám dokážu pomoci se zlepšením harmonie, rovnováhy a produktivity ve vaší kanceláři a podnikání.

Často poskytuji poradenství Feng Shui velkým i menším firmám se záměrem zvýšit obchodní příjmy a dosáhnout rychlejší návratnosti investic.

 

Jak to funguje

 Ať se jedná o velkou, nebo malou společnost, obchodní konzultace Feng Shui je velmi individuální a interaktivní, s ohledem na rozvržení nemovitosti, půdorysu prostoru i oboru podnikání.

Během naší osobní nebo On-Line konzultace nejprve probereme současnou situaci firmy a zaměříme se na Vaše podnikatelské cíle.

 

Posouzení prostoru

Zaměříme se na rozbor aktuální situace – směry, prvky, energetické vlivy.  Díky tomu získáme informace, které nám ukážou, co a jakým způsobem ovlivňuje Vaši situaci a jaký to má vliv na Váš úspěch nebo neúspěch.

Poté určíme nejlepší způsoby, jak Váš pracovní prostor upravit tak, aby bylo dosaženo požadovaných změn a zvýšila se celková prosperita podniku.

 

Po této konzultaci Vám budu nadále k dispozici na telefonu, nebo Zoomu pro doladění energií v konzultovaném prostoru. A to na předem domluvený počet hodin bez dalších poplatků, po dobu 1 roku.

 

Co Vás čeká

Profesionální konzultace v časovém rozsahu dle velikosti firmy, počtu zaměstnanců a kanceláří.

Návrh na optimální uspořádání prostoru, rozmístění pracovních stolů, rostlin a dekorací, které pomohou zlepšit pracovní prostředí a navýšit jeho energii.

Zhodnocení a doporučení vhodných tvarů, barev, textur a přírodních prvků tak, aby podpořily harmonii 5 elementů.

Podle potřeby se domluvíme na doporučení nového vybavení, doplňků nebo obrazů, které nejlépe podpoří prosperitu a pověst vaší firmy, zdraví a produktivitu zaměstnanců, spokojenost zákazníků a nárůst jejich počtu.

V případě, že se ve firmě vyskytnou problémy s nevhodně umístěnými stavebními prvky nebo chybějícími částmi Ba Gua doporučím Vám, jak tuto nepříznivou situaci vyřešit.

 

Každé podnikání a pracoviště je jedinečné.

Jako Vaše konzultantka Feng Shui Vám mohu pomoci v různých oblastech podnikání. Pro své klienty řeším podporu ziskovosti a růstu, obchodní vztahy, nárůst kreativity, rozvoj dovedností, reputaci, větší povědomí o značce…

V průběhu konzultace vždy nabídnu více možností řešení a pomohu Vám vybrat to nejlepší pro Vás a Vaši firmu.

Jsem připravena ukázat Vám tu nejlepší cestu k cíli. Nejen, že mám mnohaletou praxi, ale navíc mám jednu super schopnost, a tou je praktičnost. Nemusíte se tedy bát, že Váš prostor vyzdobím čínskými lampiony, ani Vás nebudu nutit sedět hodiny denně v lotosové pozici a meditovat.

Veškeré konzultace a rozhovory s klienty udržuji s maximální důvěrností.

Více informací a objednávka

 

Telefonicky: +420 775 897 852

E-mail: djem@lo-pan.cz

Stáhněte si zdarma

 

Tahák 9 sektorů Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!