Proč si vlastně myslíme, že na vše potřebujeme schválení a souhlas ostatních? Jak jsme došli k přesvědčení, že abychom byli šťastní, zdraví, milovaní, nebo bohatí, musí nám to někdo schválit? Opravdu potřebujeme na vše potvrzení s razítkem? A funguje to i bez toho?

Na začátku října jsme vystavovali Feng Shui doplňky na výstavě Ezoterika v Bratislavě. Setkání s našimi stálými klienty a řadou dalších, co Feng Shui používají ve svém životě, bylo skutečně podnětné a dodalo nám spoustu energie.

Bohužel jsme se zde také setkali s jevem, který mi přijde pro Čechy a Slovensko typický.  Nebylo to pro mě nic nového, setkávám se s tímto scénářem už roky. A dosud jsem ho nepochopila.

Tak o co vlastně jde? O pro mě až příliš často opakovanou větu:  … ale aby mi to fungovalo, musí mi ten předmět někdo darovat. … musí mi to někdo přát.

Celá věta obvykle zní: „Ale aby mi ty mince přinášely hojnost, tak mi je přeci musí někdo darovat.“  „Aby mi Mandarínské kachničky přinesly lásku, měl by mi je někdo koupit.“  „To si přeci nemůžu koupit sama, nebude to fungovat.“

Jako vítěze těchto sebeblokovacích vět bych zvolila prohlášení jedné slečny: „Ale každý z nás by přece měl mít někoho, kdo mu tu hojnost/to štěstí přeje.“

Upřímně, já doufám, že každý z nás má někoho (a ne jen jednoho), kdo mu přeje zdraví, lásku, štěstí i peníze. Bez toho by byl svět velice smutné místo. Jen je potřeba si uvědomit, že pokud toto požehnání nepřejeme sami sobě, tak k nám nemůže ani přijít.

Jeden krásný citát zní: Můžete si myslet, že můžete. Nebo si můžete myslet, že nemůžete. V obou případech budete mít pravdu.

Pravda je jediná, ten kdo nám „přeje“ nebo „nepřeje“ jsme ve skutečnosti my sami. To my rozhodujeme o tom, jaké požehnání do svého života přivoláme. Jen na nás záleží, jak budou vypadat naše vztahy, zdraví i peníze v peněžence.

Jsem si plně vědoma toho, že řada z nás byla vychovávána v omezujících přesvědčeních typu: Oboje mít nemůžeš: krásu i inteligenci, kariéru i šťastnou rodinu, bohatství i přátele ….

Osobně si myslím, že těchto omezujících přesvědčení je nezbytné se zbavit. Většina těchto omezení se samozřejmě týká vztahů a peněz. V jedné knize jsem nedávno četla větu: “Vytváření bohatství není výsada, ale povinnost. „

A proto vás prosím, vytvářejte bohatství ve všech oblastech svého života. Přejte sami sobě to nejlepší. Využijte všech možností pro posílení svého štěstí a úspěchu v životě. Meditujte, vzdělávejte se a hlavně, využívejte všechny nástroje, které vám nabízí Feng Shui. Aktivujte své sektory zdraví, lásky i bohatství. Žijte život svých snů.

Pokud bude každý z nás šťastný, zdravý, milovaný a bohatý, tak taková bude i celá naše země. A to je něco, co s láskou přeji nám všem.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!