Dnes bych se vás ráda na něco zeptala.

Sledujete na mém webu předpověď k čínskému astrologickému roku? Ano? A jak vám vychází?

Já se musím přiznat, že mě velmi přesně. A také přiznávám, že jsem neuposlechla řadu dobrých rad, které jsem do předpovědi sama napsala. V několika bodech jsem přecenila své síly a věci nešly tak rychle jak bych si přála. Splnila jsem si pár životních snů a jiné ještě čekají, až na ně přijde čas. Vyzkoušela jsem trpělivost a odolnost svou i své rodiny. Občas jsem myslela, že to vzdám. Že cíl, který jsem si vytkla je nad mé síly. Přicházela jedna překážka za druhou. Věci, které měly být vyřízené za několik týdnů, se táhly měsíce. A některé na dokončení ještě čekají. Ještě není vše za mnou.

Třeba kompletní předělání deset let fungujícího webu, v kterém se informace nabalovaly jako sněhová koule. Dlouho trvalo, než jsem našla cestu a pomoc jak situaci vyřešit. A mé iluze o tom, že vše bude za chvíli hotové, vzaly brzy za své. Ale nakonec se vše podařilo. Nový e-shop je hotový, báječně vypadá a skvěle funguje.

Můj dlouhodobý zájem o vliv elektromagnetického smogu na živé organizmy přivedl ke zrodu webové stránky www.biorezonatory.cz.  Již nyní si na nich můžete zdarma stáhnout obsáhlý e-book věnující se tomuto tématu.A vzniká nový projekt zaměřený na čínské horoskopy, kde najdete nejen předpovědi pro daný rok a znamení, ale ještě spoustu dalšího. K tomuto tématu mám řadu nápadů a inspirace mě neopouští ani na okamžik. Nemůžu se dočkat, až vám tyto stránky představím.

Možná jsem přecenila své síly. Nabrala jsem si toho hodně. K tomu mi ještě přidal život sám – přišly výzvy a úkoly, které jsem nečekala. Byla jsem nucená zpomalit. Najít svůj vnitřní zdroj klidu a trénovat trpělivost. Když jsem si dnes znovu přečetla předpověď pro mé znamení Draka na rok dřevěného Koně, naplnila jsem ji téměř dokonale.

Vím, že rok Koně ještě stále neubral ze svého cvalu a ještě máme před sebou skoro celý měsíc. Na konečnou bilanci je ještě brzy, vývoj situace nás může ještě překvapit. Nenechte se ukolébat zdánlivým klidem, který předchází změně energií. S rokem Koně je to tak, jako když se běží dostih. Tam také každý kůň před cílem zrychluje. Ale byl to skvělý rok nabitý energií a zajímavými zážitky. Rozšířila jsem své hranice a na lecos se dnes dívám jinak, s větší odvahou a lehkostí. A pravda je, že žádného ze svých rozhodnutí nelituji.

Chci se proto zeptat i vás, jak se vaše předpověď naplnila?

Jaký byl ten váš rok dřevěného Koně?

A budu velice ráda, když mi napíšete, jak to bylo letos u vás.

S láskou

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!