Nastartuje příliv bohatství správně vybranou peněženkou.

Je to tak, pro peníze a jejich nevyčerpatelný proud je potřeba vybrat tu nejlepší peněženku a podpořit její energii vhodnou barvou. Možná to zní povrchně, ale určitě to stojí za vyzkoušení. Mít v kondici nejen tělo, ale i finance určitě stojí za pozornost.

Vibrační zpráva

Všechno okolo nás je energie a vibrace, proto i naše peněženka vysílá do svého okolí svou vibrační zprávu. Vydává svědectví o našich postojích k bohatství a hojnosti, naší ochotě přijímat i dávat, o úrovni našeho vědomí i sebevědomí … Určitě jste již poznali, že Feng Shui je úžasný systém který dokáže rozproudit energii a odstranit blokády a stagnace ve všech oblastech našeho života. Možná právě teď nastal správný okamžik pro další krok na vaší cestě harmonie a hojnosti – krok k výběru té pravé peněženky pro vás.

Peněženka je nezbytný doplněk, který používáme každý den, několikrát denně ji vyndáme z kabelky nebo tašky a držíme ji ve svých rukou. Navazujeme s ní těsné spojení. Její energie je mimořádně silná a vibruje v harmonii s naším tělem. Vyjadřuje úroveň naší vnitřní energie. Je domovem pro naše peníze. Stejně jako v obytném nebo pracovním prostoru, i v případě peněženky je dobré dodržovat zásady Feng Shui a vytvořit silný energetický proud. Ošoupaná, špinavá peněženka plná starých účtenek vám nic dobrého nepřinese.

Oproti tomu krásná, čistá, uspořádaná a dostatečně prostorná peněženka může ve vašem životě způsobit malý energetický zázrak. Určitě už jste viděli někoho (a doufám, že na vás to neplatí), jehož peněženka přímo praská ve švech. Je přecpaná starými účtenkami, vizitkami, fotografiemi, lístečky s poznámkami … To svědčí o chudobě, rozptýlení energie, obavách z nedostatku a chaosu.

Opakem je krásná, dobře uspořádaná peněženka, která je otevřená přijímání bohatství. Pořádně si svou peněženku prohlédněte, a pokud je to potřeba, neváhejte ji vyměnit. Pravda je, že je čas od času dobré peněženku vyměnit, i když se zdá, že je ještě v poměrně dobrém stavu.  Taková obnova energie může proudění bohatství významně pomoci.

Pro výběr té nejlepší peněženky jsem připravila několik Feng Shui tipů:

  • 1. Pořiďte si peněženku dostatečně prostornou, takovou, která se dokáže přizpůsobit všem vašim potřebám. Raději o něco větší, než se zdá, že v současné chvíli potřebujete.
  • 2. Materiál by měl být opravdu kvalitní, aby vydržel každodenní používání bez stop předčasného stárnutí.
  • 3. Vyberte tu správnou barvu.

Výběr barvy je důležitá osobní volba. Barva, to je energie a vibrace. Ve Feng Shui je barva nositelem té nejsilnější energie a je spojována s jednotlivými prvky (více o systému Pěti prvků se dočtete v e-booku který je zdarma ke stažení zde: 5 prvků – Průvodce systémem pěti prvků)

Červená

Červená barva je velmi příznivá a při výběru peněženky je nejoblíbenější. Je jí přisuzována schopnost přilákat hojnost a bohatství. U fanoušků Feng Shui je považována za barvu číslo jedna. Nicméně nelze zapomenout na to, že červená je symbolem Ohně. V případě, že je vaším osobním prvkem Voda, Dřevo, nebo Kov, může být pro vás její působení příliš intenzivní. Zvažte proto dobře, jestli jste na červenou peněženku připravení.

Tmavě modrá nebo černá

Tmavě modrá a černá barva jsou spojovány s Vodou, která je tradičním symbolem hojnosti. To z nich dělá vynikající volbu pro zajištění bohatého finančního příjmu. Je to skvělá volba pro ty, kteří se narodili pod vlivem prvku Dřevo, nebo Voda. Naopak těm, co jsou narozeni pod vlivem Ohně nebo Kovu velký prospěch nepřinese.

Hnědá

Hnědá je pravděpodobně nejrozšířenější barvou, s kterou je možné se u peněženek setkat. Hnědá barva je spojována se Zemí a stabilitou. Její energie je klidná a vyrovnaná. Někdo by mohl říct, že poněkud usedlá. Každopádně dodá vašim financím rovnováhu. Je to dobrá volba pro ty, kteří se narodili v prvku Země nebo Kovu.

Zelená

Zelená barva představuje nové začátky, otevřenost a svěžest. Zelená peněženka je dobrá pro období našeho života, kdy začínáme s něčím novým. Je to výborná volba pro ty, co se narodili pod vlivem Dřeva a Ohně.

Samozřejmě můžete koupit peněženky v nepřeberném množství dalších barev a vzorů. Takový rozbor by byl téměř nekonečný, proto jsem se zaměřila na ty nejvíce rozšířené.

Také platí, že čím sytější je barevný odstín, tím silnější je účinnost barvy a její ochranná energie.

Každopádně můžete experimentovat a zkoušet, co vám nejvíce vyhovuje.

Přesto je dobré dodržet tři pravidla pro ideální Feng Shui peněženku:

  • 1. Vyberte takovou, která je přehledná a pomůže vám udržet v penězích pořádek
  • 2. Dostatečná velikost, která vám umožní naplnit vaše budoucí potřeby
  • 3. Krásný tvar a barva a materiál, které budou lahodit vašim očím.

 

A na závěr to, co do ideální Feng Shui peněženky patří:

  • na prvním místě to jsou peníze v hotovosti, bankovky i mince
  • kreditní karty
  • šňůra tří čínských mincí podporující příliv bohatství
  • případně váš osobní talisman podporující hojnost

 

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!