Kdo nemá být doma? Samozřejmě, že ON, tedy manžel. A koho, že to dáma očekává? Dalo by se čekat, že milence. Ale ne, ona si jen domlouvá schůzku se mnou, jako poradkyní Feng Shui.

Jsem nadšená. V poslední době se hodně změnilo vnímání Feng Shui v naší společnosti. Zajímá vás jak? Blahodárný vliv Feng Shui objevili i muži.

Máte dojem, že na tom není nic neobvyklého? Ale je to tak. Když jsem s Feng Shui poradenstvím v roce 1995 začínala, zvaly si mě na poradenství výhradně ženy. Domluva schůzky velice často obsahovala i větu:  „Hlavně se o tom nesmí dozvědět manžel. Přijďte, až nebude doma.“ Někdy se jednalo o peníze, které žena utratí za něco tak „nesmyslného“, ale většinou se klientky obávaly toho, že je bude jejich muž považovat za blázna. Jak je jinak možné, že věří takovému nesmyslu.

Postupem času se situace začala měnit. Ke konzultaci Feng Shui se přidali i partneři a v mnoha případech i celé rodiny. Dynamika takového poradenství s aktivní účastí partnera samozřejmě roste.

V poslední době se stále častěji setkávám s tím, že si poradenství objednávají muži, kteří žijí sami. Vnímání Feng Shui a celkového životního stylu se za poslední roky neuvěřitelně změnilo. Muži si uvědomili, že starý model partnerství už nefunguje. Je potřeba začít žít jinak a vytvářet vztahy na nové úrovni. Také přibývá mužů, kteří mají děti ve střídavé péči, což je skvělé. Nebo takových, co své děti vychovávají zcela sami.

Samozřejmě to souvisí s celkovou změnou atmosféry ve společnosti. A také s tím, že potřeba vytvořit kvalitní partnerský vztah neleží už jen na nás ženách (jak to dříve na první pohled vypadalo), ale zodpovědnost za kvalitní život se rozděluje mezi oba partnery. Muž již není jen materiálním zajišťovatelem rodiny a žena není pouze tou, co se stará o teplo rodinného krbu. Naše role se mění a rozšiřují. Chceme více. A s pomocí Feng Shui to také můžeme dostat.

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!