Je tady jaro, všechno roste a kvete a to je ideální čas pro růst našeho bohatství. Na podporu bohatství a hojnosti má Feng Shui řadu tipů, ale v tomto ročním období máte ideální příležitost vyzkoušet jeden mimořádně účinný.

Nazvala jsem ho „ZEM Z POZEMKU BOHÁČE“.

Peníze ve Feng Shui přiřazujeme k prvku Dřevo. A jak jistě víte, tak každý pořádně vzrostlý strom potřebuje zemi, do které zapustí kořeny. Právě země mu dává sílu, výživu a stabilitu. A jak jistě víte, některá zem je úrodnější než jiná. A země z pozemku někoho, komu se po finanční stránce opravdu skvěle daří, může velmi rychle nastartovat růst našeho bohatství. Pro uskutečnění tohoto rituálu hojnosti stačí získat zem z pozemku boháče a rozsypat ji po vašem pozemku. Ta je přirozeně nabitá energií hojnosti, kterou začne přenášet na váš pozemek a na vás a vaši rodinu.

Uznávám, je to trochu výzva. Nejprve musíte správně posoudit, kdo je a kdo není boháč. A to v dnešní době hypoték a leasingů není právě snadné. A potom od tohoto člověka získat množství země, které vám přinese žádaný výsledek. Neberte to prosím jako návod k tomu, abyste noci vzali kolečko a rýč a vloupali se na sousedovu zahradu 🙂  Určitě se najde i jiná cesta. A jaká bude ta vaše? To mě opravdu zajímá. Budu ráda, když se mnou budete sdílet způsob, jakým se vám povedlo tento mocný rituál zrealizovat.

Napište mi na djem@lo-pan.cz Těším se na vaše výsledky.

A pokud se vám tento rituál nechce nebo nepodaří zrealizovat, nezoufejte. Feng shui má spoustu dalších tipů a podpůrných předmětů jak tuto oblast vašeho života aktivovat. Vybírat můžete na www.fengshui-interiery.cz

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!