Kontejner symbol odpadu nebo „luxusního“ bydlení?

Ano, myslím to naprosto vážně. Stále častěji totiž dostávám otázku, jak funguje proudění energie v domech postavených z lodních kontejnerů.

Odpověď je jasná: NEFUNGUJE.

Ano, vypadá to krásně, s kontejnery se dá skvěle pracovat, přidáte velká okna, šikovně je postavíte na sebe a obložíte, tak vypadají jako báječné bydlení. Tváří se jako skutečný dům. K tomu rychlost montáže a poměrně příznivá cena. Jenže cena, kterou platíte za tento typ bydlení, se nedá počítat jen penězi. Nejvyšší cenu totiž zaplatíte svým zdravím. Doma strávíte přibližně polovinu dne a po celou tuto dobu byste byli odtrženi od přirozeného zdroje energie. Takovéhle bydlení zdravé asi tak, jako jídlo z fast foodu.

A ještě je tu z hlediska Feng Shui jeden úhel pohledu. A to ten symbolický. Víte, že Feng Shui pracuje se symboly. Proto zavěšujeme mince na kliku vstupních dveří a nosíme je v peněžence, fotografiemi a párovými symboly posilujeme láskyplný vztah, svíčkami dodáváme energii ohně … Tím vším ukazujeme vesmíru svá přání a vyjadřujeme dík za vše pozitivní, co v životě máme. A teď si představte, že dáte najevo svou touhu po bydlení v kontejneru. Jen ty asociace, které to vzbuzuje: kontejner, odpadky, špína, nedostatek ….

Na internetu najdete řadu fotografií, jak takové bydlení vyřešit. Stojí před nimi šťastní lidé se svými psy a dětmi. Před „vilou“ z kontejneru vidíte luxusní bazén a vířivku. Ale nevěřím, že lidé, kteří v takovém domě bydlí, jsou zdraví a spokojení i po roce nebo dvou. A také nechápu, proč bych stavěla takto finančně nenáročný dům a potom vybudovala bazén za ušetřené statisíce. Ne vše, co vypadá báječně na fotkách, je stejně skvělé i ve skutečnosti.

Kontejner prostě není symbolem luxusu, zdraví a pohody, ať vám barevné fotografie namlouvají cokoli.

A pokud byste se přece jen pro tento typ bydlení rozhodli, tak si raději pořiďte dostatečně výkonný Biorezonátor, aby následky a škody způsobené na vašem zdraví a kondici nebyly tak velké.

 

Přeji vám skvělé Feng Shui

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!