Voda je naší nedílnou součástí. Naše tělo jí obsahuje minimálně 70%. Tato životadárná tekutina je nezbytná pro náš zdravý život a bystré myšlení a stejně jako nás oživuje i přírodu kolem.

Ve Feng Shui je voda symbolem hojnosti a blahobytu. Vyživuje totiž prvek Dřevo, které je elementem hojnosti a bohatství. Bez vody není možný růst. Posílení prvku vody vám může přinést překvapivou vlnu hojnosti. Najděte tedy místo v zahradě na malé jezírko, nebo na balkoně na pítko pro ptáky a očekávejte neočekávané. 

Voda v zahradě je malý zázrak. Oáza pro vás i drobné živočichy v okolí. Zurčení tekoucí vody zklidňuje, osvěží vzduch a tekoucí voda jemně zchladí blízké okolí v letních vedrech. Voda dodá vaší zahradě nový rozměr a oživí ji. Pozorování života v blízkosti jezírka vás potěší, ale také překvapí pestrostí živočichů, které jste přilákali.  Mě osobně nikdy neunaví pozorovat let vážky, nebo koupajícího se špačka. Malé jezírko na fotografiích bylo založeno před krátkou dobou a vodní rostliny ještě nedosáhly dostatečné velikosti, přesto se jeho krása nezapře. A kočky paní domácí ho milují.

Užívejte si život s vodním elementem ve své blízkosti. Naaranžujte krásné kameny, nebo třeba kupte žábu, jako vidíte na obrázku dole. A počkejte, až přiláká žáby skutečné. Nezapomeňte, že ve Feng Shui je žába symbolem hojnosti a ochrany před neštěstím a nebezpečím.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!