Britský státník Disraeli řekl:

Člověk může příliš dobře jíst, příliš mnoho pít, ale nikdy se nedá příliš dobře bydlet.

Tento citát přesně vystihuje základní Feng Shui doporučení pro výběr harmonizačních doplňků – „ Dekorace a harmonizační doplňky pro Feng Shui vybírejte v té nejvyšší kvalitě, jakou si můžete dovolit.“

Doplňky vybírejte tak, aby dostatečně reprezentovaly váš záměr, to co chcete vyzařovat a díky svému prostoru přitáhnout do života. Pokud chcete do svého života přilákat lásku, zdraví, hojnost … váš prostor to také musí vyzařovat. A samozřejmě musíte nejprve to, co chcete přitáhnout dopřát sami sobě.

Abyste přivolali lásku, musíte mít v první řadě rádi sami sebe. A také to dávat najevo. Dávat to najevo péčí, kterou si poskytujete. Když se máte rádi, tak také žijete v krásném a upraveném prostředí, jíte kvalitní jídlo, pečujete o své tělo.

Pokud chcete mít úspěch v kariéře, být bohatí, váš prostor to musí vyzařovat. Těžko přilákáte úspěch a hojnost pokud žijete v zanedbaném a ošklivém prostředí.

Pokud máte ve svém okolí chaos a nepořádek, tak se tyto škodlivé vibrace přenášejí do vašeho těla a projeví se jako nemoc nebo nedostatek. 

V bytě, který je zanedbaný je špatné Feng Shui. Stávají se tam častěji nehody, lidé bývají nemocní a nespokojení.  Praskají žárovky a rozbíjejí se věci … Takovému prostředí se lidé podvědomě vyhýbají, obyvatelé bytu neradi chodí domů, nepřicházejí návštěvy.

A proto věnujte svému domovu i prostředí v práci péči a lásku. Vrátí se vám v množství blahodárné energie, která prozáří váš život.

Přeji vám skvělé Feng Shui.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!