Zenové zahrady jsou miniaturní vesmír, symbolizující dokonalost přírody. Radikálně se liší od všech ostatních typů zahrad. Číňané a Japonci dovedli umění jejich tvorby na samý vrchol. Dokážou na velmi malé ploše vytvořit iluzi dokonalé krajiny s horami, lesy a řekami. 

Zenová zahrada, takový malý ostrůvek klidu, nemusí být jen touhou a marným snem. I vy můžete dát své zahradě nebo třeba jen balkonovému zákoutí nový rozměr. Stačí několik správně vybraných kamenů, soška Buddhy, lampička s čajovou svíčkou a vytvořili jste vlastní Zenovou zahrádku s harmonickým vyzařováním a plnou duchovní energie.

V dnešní době najdete v mnoha osvícených firmách na pracovních stolech miniaturní zenové zahrádky, které pomáhají zaměstnancům při redukci stresu a relaxaci. V miniaturní podobě v nich najdete totéž co v zahradách velkých – dekorativní písek, krásné kameny, sošku, svícen i hrabičky.

Miniaturní zenové zahrádky v nás posilují kreativitu a hravost. Jejich úprava odráží náš vnitřní pocit. I malá změna rezonuje s naším momentálním naladěním. Miniaturní zenové zahrady zklidní naše nervy, potěší duši a pomáhají nám nalézt to, co je skutečně důležité. Pomáhají nám odstranit stres, relaxovat a meditovat. Jejich tvorba má tisíciletou tradici. Vaše miniaturní zenová zahrada může být počátkem zcela nového pohledu na život. Přiblíží vás k tradicím, jejichž kořeny sahají více než pět tisíc let do minulosti.

Miniaturní zenové zahrádky na váš pracovní stůl najdete zde: https://www.fengshui-interiery.cz/zenove-zahrady

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!