Drak

Drak

Drak (lung) jako jediné mytologické zvíře čínského zodiaku je vtělením zázračné síly. Působí ve znamení klidné Země a žluté císařské barvy spojované se štěstím a dobrým osudem. Je pečlivý a přemýšlivý.

Drak je rozeným vládcem, reprezentantem čínského císařství, obdařen mocí a štěstím. Je v centru každé společnosti, nadaný přitažlivostí a nevyčerpatelnou energií. Může být bojechtivý a rozmarný, a také neracionální.

Upřímnost a poctivost spolu s vrozeným štěstím pomáhají Drakovi zařídit vše podle vlastního přání. Umí vydávat příkazy, ale někdy zapomíná na ty podřízené, kteří nejsou schopni s ním udržet krok.

Je perfekcionista a idealista, často podrážděný a tvrdohlavý. Dynamický i snobský.

Drak se nerad podřizuje, ale stejně tak nemá rád slabost, proto hledá partnera, jenž bude nezávislý a dá mu dostatek prostoru pro seberealizaci. Nejvhodnější jsou lidé narození ve znameních Koně, Tygra, Opice či Myši.

Číňané věří, že lidé narození v roce Draka budou obdařeni vynikajícími vlastnostmi, proslaví se a získají vysoké postavení i bohatství.

 

Ženy narozené ve znamení Draka překonávají ostatní v inteligenci, věří v ideály a mají mimořádnou povahu.

Nicméně pokud chtějí uspět v lásce a kariéře, musí být odhodlané a nepolevit ani na okamžik.
Jejich partnerské vztahy obvykle probíhají hladce a bez problémů. Manželský stereotyp jim však nedělá dobře.

Z barev je pro ně vhodná zlatá, stříbrná a šedá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou srdcovka a ostrožka zahradní.

Podpořit harmonii a soudržnost partnerského  vztahu může žena Drak dvojicí přívěsků Drak a Fénix, tradičními symboly mužské a ženské energie.

 

Muži narození ve znamení Draka mají vznešené ideály a mimořádnou povahu. Jejich inteligence překoná všechny ostatní. V dosahování svých cílů jsou velmi odhodlaní. Přes tyto úžasné vlastnosti je úspěch v lásce i kariéře stojí nemalé úsilí.
Pokud chtějí, aby jejich manželství bylo harmonické, musí dbát na rovnováhu ve vztahu a nic nepřehánět. Nezadaní Draci jsou mnohdy do někoho tajně zamilovaní, ale nechtějí tuto lásku přiznat.
Z barev je pro ně vhodná zlatá, stříbrná a šedá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou srdcovka a ostrožka zahradní.

Pro muže narozeného ve znamení Draka se pro osobní podporu nejlépe hodí pero Drak, které dodá jeho postavení vážnost a prestiž.

Má to vaše partnerství spočítané?

Podle čínské astrologie rozhodně ano.
Otázkou je, jaký je výsledek.

Zajímá Vás partnerská shoda?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!