Kohout

Kohout

Kohout (ti) je ovlivňován prvkem Kov a k němu patřící bílou barvou, související s podzimem, čistotou a uvážlivostí.

Kohout se vyznačuje elegancí, pohotovostí a inteligencí. Je rád v centru pozornosti a dbá o svůj zevnějšek. Jeho nedostatkem je až přílišná chvástavost a přehnaná kritičnost.

Odmítá pracovat pod tlakem, je skeptický, rád věci promýšlí a dochází k unikátním řešením. Není příliš dobrý v udělování příkazů, ale vyniká jako individuální podnikatel. Drží slovo a je vždy spolehlivý.

Kohout je velký individualista podléhající emocím a nedbá příliš na dobře míněné rady. Jeho přímost ho často dostává do potíží. Je odvážný, přátelský a má rád zábavu a dobrou společnost.

Rád se dvoří a neustále navazuje nové romantické vztahy, proto bude pro něj ideálním partnerem ten, kdo bude neustále podněcovat jeho lásku a obdiv, nejlépe narozený ve znamení Hada, Vepře, Kozy či Buvola.

Číňané připisují Kohoutovi pět ctností. Na hlavě nosí korunu, to je znamení literárního ducha, ostruhy na nohou označují jeho schopnost válčit, je odvážný, protože se nevyhýbá setkání s nepřáteli,  když najde zrno, vždy svolá všechny slepice, čímž projevuje dobrosrdečnost a přejícnost,  nikdy také neztrácí smysl pro čas a je na něho spolehnutí.

 

Ženy narozené ve znamení Kohouta jsou obvykle upřímné, nekomplikované a přizpůsobivé. Jejich mysl je bystrá, nálada bývá proměnlivá. V každé situaci si udržují přehled a neinformovanost je rozčiluje.
V lásce jsou romantické a aktivní. Udržují svůj vztah v pohybu a často plánují zajímavé partnerské aktivity. Někdy ale mají tendenci ponořit se do práce a pozapomenout na potřeby svého partnera. To by mohlo jejich vztahu vážně uškodit.
Z barev je pro ně vhodná zlatá, hnědá, žlutohnědá a žlutá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou gladiola, netýkavka a nestařec.

Prospívá jim hřejivá energie svíček, která jim dodává pocit tepla a klidu.

 

Muži narození ve znamení Kohouta jsou obvykle upřímní, nekomplikovaní a přizpůsobiví. Jejich vidění světa je jasné, myšlení rychlé a nálada podléhá častým změnám. Nesnáší pomluvy a hovory o druhých za jejich zády.
V lásce jsou romantičtí a vždy dbají na to, aby vnesli do vztahu změnu a pestrost. Musí dávat pozor na to, aby svou partnerku nezanedbávali kvůli svému velkému pracovnímu vytížení.
Z barev je pro ně vhodná zlatá, hnědá, žlutohnědá a žlutá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou gladiola, netýkavka a nestařec.

Mužům narozeným ve znamení Kohouta se prospívá horká energie Ohně, pro zvýšení síly a vitality je pro ně vhodné pravidelně pálit Aroma tyčinky v oblíbené vůni.

 

 

Má to vaše partnerství spočítané?

Podle čínské astrologie rozhodně ano.
Otázkou je, jaký je výsledek.

Zajímá Vás partnerská shoda?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!