Koza

Koza

Koza (jang) je spojována se zemí a žlutou barvou úrodné půdy, která přináší prosperitu a úspěch.

K tomu napomáhá její rozvaha a pečlivost.

Vyznačuje se vřelostí, vlídností a tvůrčími schopnostmi. Někdy však projevuje značnou dávku pesimismu.

Je velice pečlivá a často myslí na jiné. Nerada vyvolává problémy a stane-li se to, snaží se ze všech sil situaci napravit. Vyhýbá se konfliktům, dává přednost klidnému řešení problémů a respektuje cizí názory. Bývá až příliš citlivá, nedělá ukvapená rozhodnutí, a tak někdy promešká vhodnou příležitost.

Ráda cestuje, je to rozená tulačka. Sní o prostém životě ve volnosti a přírodě. V práci nemá ráda přesný rozvrh a stres, její kreativita žádá svobodu v rozhodování.

Koza je emocionální, náchylná k slzám, stydlivá při setkání s neznámými lidmi. Partner musí být schopen ochraňovat její zranitelnost, ale současně jí též umožnit rozvíjet její tvůrčí schopnosti.

Nejvhodnější k této roli je člověk narozený ve znamení Kohouta, Hada, Králíka nebo Vepře.

 

Přirozeností žen narozených ve znamení Kozy je spokojenost a klid. Otěže svého života však drží pevně v rukou. Jsou vždy ohleduplné, spolehlivé a přesné. Občas mohou být náladové a sentimentální.
Pro své milované jsou ochotné udělat maximum a také to dělají. Jejich okouzlujíc vzhled k nim přitahuje obdivovatele, ale ony jsou v lásce opatrné a dlouho se rozhodují, než se závazně vyjádří.

Z barev je pro ně vhodná zelená, červená a fialová.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou karafiáty, petrklíče a macešky.

Pro ženu narozenou ve znamení Kozy se na podporu její jemné a kreativní energie nejlépe hodí Lotos křišťálové čistoty.

 

Muži narození ve znamení Kozy jsou tiší, klidní a vnitřně spokojení. Svému životu vládnou železnou rukou v sametové rukavici. Jsou vždy ohleduplní, spolehliví, vše perfektně zvládají. Nicméně občas mohou být náladoví, pesimističtí, nebo sentimentální.
Muži narození v Koze jsou vždy ochotni tvrdě pracovat pro ty, které milují. Jejich vzhled je okouzlující a proto snadno přitahují pozornost žen. Mnohdy však nedokážou svou lásku otevřeně vyjádřit.

Z barev je pro ně vhodná zelená, červená a fialová.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou karafiáty, petrklíče a macešky.

Pro muže narozeného ve znamení Kozy se jako osobní talisman nejlépe hodí ověs Wou Lou, symbol nesmrtelnosti a blahobytu.

Má to vaše partnerství spočítané?

Podle čínské astrologie rozhodně ano.
Otázkou je, jaký je výsledek.

Zajímá Vás partnerská shoda?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!