Vepř

Vepř

Vepř (ču) je předznamenán klidným aspektem vody a černé barvy spojované s vážností a úctou. Je mírný a přemýšlivý.

Vepř je optimistický a myslí si o druhých jen to nejlepší. Není pomstychtivý a druhým vždy odpouští, toleruje cizí názory, nezklame důvěru a dokáže se zasadit o správnou věc.

V práci není ambiciózní a dokáže udržet rovnováhu mezi prací a hrou. Někdy se ve své touze po společnosti nechá až zneužívat.

Nerad riskuje a nespoléhá na sílu. Pracuje raději pomaleji ale spolehlivě. Vepř je intelektuál a rád získává vědomosti. Je též estetik se smyslem pro dobré způsoby a chutné jídlo.

Je to citlivý, romantický snílek, trochu naivní a pečlivý, jenž spoléhá na slovo druhých. Jeho ideální partner by měl být narozen ve znamení Kohouta, Buvola, Králíka nebo Kozy a neměl by od Vepře vyžadovat projevy okázalých citů.

Pro Číňany je Vepř symbolem blahobytu, nenáročnosti a plodnosti.

 

Ženy narozené ve znamení Vepře jsou se svým životem plně spokojené a jakákoli přetvářka je jim cizí. Mají rádi lidi a projevují smysl pro odpovědnost. Váží si svých přátel a jsou všeobecně oblíbené. Nicméně, ne vždy se dokážou plně prosadit a vyjádřit své talenty.
V lásce se jim obvykle daří. K svému partnerovi jsou pozorné a ve vztahu vytvářejí prostředí vzájemné důvěry. Jejich manželství bývá harmonické a šťastné.
Z barev je pro ně vhodná žlutá, šedá, hnědá a zlatá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou hortenzie a kopretina.

Pro ženu narozenou ve znamení Vepře pro podporu partnerských vztahů zavěsit tušovou malbu Tři rybky, které jim dodají energii a aktivitu.

 

Muži narození ve znamení Vepře jsou ve svém životě plně integrovaní a žijí bez přetvářky. Mají rádi společnost a přijímají ostatní takové, jací jsou. Mají velký smysl pro odpovědnost. Přátelství přikládají vysokou hodnotu a ve společnosti jsou velmi populární. I přes svou oblibu se nesnaží nijak vynikat a netlačí se do popředí.
Od své partnerky očekávají plné pochopení, důvěru a podporu. Jejich vztahy obvykle probíhají hladce. Jakmile se ožení, žijí šťastný a harmonický rodinný život.
Z barev je pro ně vhodná žlutá, šedá, hnědá a zlatá.
Květiny, které jim dodávají energii, jsou hortenzie a kopretina.

Pro muže narozeného ve znamení Vepře se jako osobní talisman nejlépe hodí soška zobrazující jejich znamení umístěná na pracovním stole.

 

 

Má to vaše partnerství spočítané?

Podle čínské astrologie rozhodně ano.
Otázkou je, jaký je výsledek.

Zajímá Vás partnerská shoda?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!