Tentokrát jsem pro vás připravila 10 základních pravidel pro aktivaci bohatství, která uplatníte doma i ve firmě.

Uplatnění pravidel Feng Shui pro získání bohatství je velmi oblíbené. Díky praktickým radám, které přinášejí hmatatelné výsledky je toto umění stále populárnější. Pro zvýšení zisku svých firem, ho používá také řada úspěšných mezinárodních společností.

Jednoduché Feng Shui dekorace umístěné na správných místech dokážou rozproudit energii hojnosti ve všech životních oblastech. My se tentokrát zaměříme na vytváření hojnosti finanční.

  1. Aktivujte zdravou a vitální energii cchi

Pokud chcete, aby se vašem domově proudila zdravá a silná cchi, musíte jí dopřát prostor a dostatek světla.

Světlo je nenahraditelný zdroj energie. Také domy úspěšných a bohatých lidí jsou mu otevřené. Jsou naplněné světlem a všude je spousta volného místa. To přitahuje energii bohatství, která takové prostory naplňuje. Více místa, to je více hojnosti, radosti, užívání si života …

Oproti tomu stísněné prostory s množstvím odložených věcí tomuto proudu bohatství a radosti brání v pohybu. Vím, že si bohatí lidé mohou dovolit koupi většího bytu, nebo domu. Ale i oni kdysi začínali a museli bohatství nejdříve získat. Pokud dovolíte energii volně proudit, můžete si užívat bohatství a hojnost i v malém bytě. Jen je potřeba pro ni vytvořit prostor a neblokovat ji odloženými a povalujícími se věcmi.

Čím více volného prostoru doma vytvoříte, tím více svěží cchi může vstoupit. Seberte odvahu a začněte po malých krůčcích. Následující tipy vám pomohou.

  1. Dobrá organizace vám pomůže

Vím, že mé věčné opakování toho, že pořádek je základem dobrého Feng Shui může být únavné. Ale pro zlepšení energie prostoru a jeho posílení ve všech oblastech života není nic důležitějšího. Nepořádek, chaotické uspořádání prostoru, odložené věci, to vše přitahuje energii strachu, únavu a pesimismus.

A když se cítíte unavení a bez nálady, je opravdu těžké uklízet a udělat nějaké pozitivní změny. Také vím, že to bude chvíli trvat. Vím, že to není snadné, práce, děti, vaření, to vše požaduje náš čas, pozornost a energii.

Základem pro udržení pořádku je jasně daná organizace, kde vše má své určené místo. Pokud to tak nemáte, nepořádek se brzy začne hromadit znovu. Pokud každé z věcí ve vaší domácnosti určíte přesné místo, zklidní se energie vašeho domova, vše bude jasnější a začne se vám dařit lépe. Pokud nevíte, kam co uložit, podívejte se na internet, kde najdete řadu doplňků a úložných kontejnerů, které vám s tím pomůžou. Také můžete být kreativní a dříve než se definitivně rozhodnete pro umístění některých věcí, můžete využít třeba krabice od bot, které vám také skvěle poslouží.

Jakmile vše zorganizujete, zjistíte, že snadno a rychle najdete vše, co hledáte. Přestanete povíhat po bytě s voláním: „ Kam jsem to jen mohl/a založit?“ Ztrácet čas hledáním věci, které nejsou tam, kam patří je frustrující. Díky tomu se zhoršuje situace v dalších oblastech vašeho života. Nejen ve financích, ale i ve vztazích, zdraví, nebo vzdělávání. Kde byste na to vzali čas, když stále něco hledáte, překračujete …

  1. Použijte barvy bohatství

Jaké jsou barvy bohatství? Samozřejmě hlavně zlato, zlato a zase zlato. No, hlavně to nepřehánět. Další barvou bohatství je fialová. Použít ji můžete na koberce, polštáře, doplňky a malbu stěn. Pokud máte zlatou barvu rádi, neváhejte jí použít na rámy zrcadel a obrazů, polštáře, stolové podnože … V případě, že se vám zlatá v interiéru nelíbí, nebo se vám zdá příliš formální, raději se jí vyhněte a uplatněte některou z dalších vhodných barev. Stříbro, elegantní šedá, bílá, perlová bílá, křišťálové sklo a krásné rostliny vám pomohou doladit prostor vyzařující bohatství.

Pro doplňky a dekorace platí, že vše co používáte, se vám musí líbit a být v harmonii s vaším osobním stylem. Pokud se vám něco nelíbí, tuto energii nespokojenosti a nedostatku nadšení byste přenesli i do svého prostoru. Je to jednoduché – to co se vám nelíbí, tomu se nelíbíte ani vy. V případě, že se vám nový doplněk líbí, ale nejste si jistí, jestli bude vhodný, prostě si dopřejte čas. Nekupujte nic unáhleně, raději z obchodu odejděte a nákup odložte. Jestli na vybranou věc stále myslíte a „nejde“ vám z hlavy, možná je čas rozhodnout se pro nákup.

Jednoduchost a rozumné využití barev vám do života přinese bohatství, spoustu energie, zdraví a lehkost.

  1. Jihovýchod – sektor bohatství

V jihovýchodní části vašeho domova se nachází sektor Bohatstvíi.

Tady budou nejsilněji fungovat předměty a doplňky ve výše uvedených barvách, předměty, které ve vás vzbuzují pocit luxusu a bohatství. Můžete zde vytvořit malý oltář vábící bohatství do vašeho domova. Takovéto místo bude koncentrovat energii bohatství a šířit ji do prostoru celé vaší domácnosti. Vhodné dekorace pro tento sektor jsou čínské mince, zlaté ingoty, stromek bohatství, Buddha hojnosti … Velký výběr pro aktivaci najdete zde. Tento oltář můžete vytvořit v kterékoli místnosti domu s výjimkou koupelny, toalety, prádelny nebo garáže.

  1. Zajistěte růst pro oblast Bohatství

Oblast bohatství je spojena s prvkem Dřevo. Ten nejsnáze aktivujete umístěním zdravých a silných rostlin. Jejich svěží energie vám pomůže přilákat růst a vitalitu. Stejně jako nám volná příroda ukazuje nekonečnou hojnost, tak i rostliny v našem domě přinášejí tuto blahodárnou energii.

Dbejte na bohatý vzhled vašich rostlin a zasaďte je do krásných květináčů. Nejvhodnější rostliny jsou ty s kulatými, nebo jemnými listy. Vyhněte se špičatým listům a trnům. Květináče můžete vybrat v odstínech zelené, tmavě modré, nebo černé barvě. Pro zvýšení jejich působení a toku peněz pod ně položte tři čínské mince.

  1. Pomozte energii proudit

Oblast Bohatství spadá pod prvek Dřevo a to bez vody vadne a usychá. Již od pradávna bohatí lidé umísťovali svá sídla do blízkosti jezer a řek, před své domy stavěli fontány, budovali rybníčky se zlatými rybkami.

Tyto prvky, i když v menším provedení můžete využít i vy. Pořiďte si fontánu, nebo akvárium. Jen se vyhněte jejich umístění v ložnici. Tam by vzbuzovaly neklid a rušili váš spánek.

  1. Křišťály a křišťálové sklo

Přírodní krystaly a polodrahokamy přinášejí skvělé Feng Shui. Pro aktivaci bohatství jsou nejúčinnější tři z nich – ametyst, pyrit a citrín. Pročišťují energii prostoru, aktivují ji a fungují jako magnet na bohatství.

Křišťálové sklo je přiřazováno k prvku Vody a výborně posiluje Dřevo sektoru Bohatství. Pokud jste tedy dosud nevěděli, kam se hodí křišťálová mísa nebo lustr po babičce, tak toto je ideální oblast. Broušené plošky křišťálového skla odráží a násobí energii a brání její stagnaci. Do okna můžete zavěsit křišťál Feng Shui nebo vystavte Lotos, který posílí prostor a současně do něj vnese duchovní sílu.

  1. Umění a obrazy

Říká se, že „jeden obraz vydá za tisíc slov“. A to platí i ve Feng Shui. Správně vybraný obraz může aktivovat a posílit energii a přinést nám vytouženou změnu.

Ne vždy se podaří umístit potřebné podpůrné a aktivační předměty tak, jak bychom si přáli. Nemáte místo na fontánu nebo akvárium? Zavěste obraz s jezerem, nebo krásnou krajinou se stromy a dostatkem zeleně. Nemusí to být obraz od slavného malíře, důležité je, aby se vám líbil. Také fotografie s tématem vody nebo přírody mohou být výbornou volbou. A pokud dáváte přednost abstrakci, vyberte takové dílo, kde převládá zelená, modrá a černá barva.

  1. Nezapomeňte na zrcadla

Zrcadlo je přímo magnetem pro energii. Rozzáří a opticky zvětší prostor. Je spojováno s prvkem Voda, a proto prospívá i sektoru Bohatství. Dalo by se říct, že je pro něj naprosto nezbytné. Nejlepší je samozřejmě to ve zlatém rámu, jak jste se mohli dočíst v tipu č. 3. Nezapomeňte, že to co zrcadlo odráží, to také násobí. Mělo by tedy odrážet něco krásného, inspirujícího a s vyzařováním hojnosti.

Vyhněte se umístění zrcadla proti dveřím toalety a koupelny. Také umístění v ložnici, kde odráží postel je považováno za nevhodné, protože oslabuje vaši energii.

  1. Nejlepší harmonizační předměty pro vaše bohatství

Ve Feng Shui existuje řada skvělých harmonizačních předmětů zaměřených přímo na aktivaci sektoru Bohatství. Buddha bohatství,

čínských mincí, Třínohá žába … Vyberte si takové, které odpovídají vašemu vkusu.

Chcete  dosáhnout nejlepších možných výsledků a nevíte jak začít?

E-book Zbohatněte s Feng Shui vás spolehlivě provede všemi potřebnými kroky

Cítíte, že váš domov potřebuje víc než jen aktivaci jihovýchodu?

V tom případě vám nabízím své služby formou osobní konzultace.

Podívejte se na možnosti, které  individuální konzultace nabízí, nebo se mi rovnou ozvěte na 775 897 852 nebo na djem@lo-pan.cz

Konzultace

Přeji vám skvělé Feng Shui

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

You have Successfully Subscribed!